Skylanders Imaginators w nowej odsłonie

Skylanders Imaginators w nowej odsłonie

Grudzień 21, 2016 | Opublikowano przez Skomentuj

Jakiś czas temu mieliśmy możliwość wzięcia udziału w spotkaniu na temat nowej odsłony gry Skylanders Imaginators. Na wstępie dzieci dostały do wykonania zadania, za wykonanie których oczywiście później była przewidziana nagroda. W naszym domu dotąd nie było tego typu gier, ale po tym spotkaniu to się zmieniło. Noam jak przystało na chłopca nie chciał wypuścić z dłoni kontroera, bo najchętniej grał by cały czas.

 

Jak mówi Magdalena Kordaszewska – redaktor naczelna portalu Zabawkowicz.pl – Gra Skylanders Imaginators to niesamowita przygoda dla dzieciaków od 7 do 12 lat, ale grają również młodsze i starsze. W zasadzie nie ma tu ograniczeń wiekowych, bo także dorośli mogą wejść w świat dziecka. We wspólnej zabawie dzielą nie tylko emocje, ale przybierają także nowe role –  właśnie dziecko staje się przewodnikiem dla rodziców.

Ta niesamowita gra to krok dalej do wirtualnego świata. Możliwość tworzenia własnych bohaterów, czy przenoszenia realnych postaci do „wnętrza” gry sprawia, że każdy nawet mało doświadczony gracz chce być jej częścią. Chce być częścią świata Skylanders Imaginators.

– Skylanders Imaginators to jedna z najlepszych gier dla dzieci dostępna na starych i nowych konsolach. Pozwala przenosić prawdziwe zabawki do wirtualnego świata, a dodatkowo daje też możliwość tworzenia własnych bohaterów, kształtowania zarówno ich wyglądu zewnętrznego, jak i charakteru. – powiedział Kacper Wojewódzki, publishing manager cdp.pl, dystrybutora gry w Polsce

– Dzieci i dorośli wspólnie mogą tworzyć nowe postacie od podstaw – wybierając im klasę, wygląd, strój czy cechy charakteru, dzięki czemu wspaniale rozwijają wyobraźnię, a także kreatywność.  Można tu znaleźć wiele ukrytych pomieszczeń, nabyć dodatkowych umiejętności czy stoczyć mini rozgrywki. To sprawia, że nawet najmłodsi gracze uczą się wytrwałości w przechodzeniu kolejnych etapów i nie zniechęcają się niepowodzeniami. Do tego maluchy uczą się współpracy, bo pewne przeszkody, które napotykają mogą pokonać razem. – podkreśla Wiola Skawińska, psycholog dziecięcy.

To przełomowa propozycja na rynku gier na konsolę, w której dzieci mogą się bawić w świecie rzeczywistym oraz wirtualnym. Gra Skylanders Imaginators dostępna jest na PlayStation 4 i Xbox One, ale również Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U.

W naszym dniu od paru dni jest już Xbox One, i to właśnie przez tą grę trafił do naszego domu, oczywiście gry nie są i nie będą jedyną atrakcją dla dzieci w domu. Myślę, że najlepsze co rodzic może zrobić dla swoich dzieci, to kontrolować wszystko w rozsądny sposób.

 

dsc09821

dsc09819

ant_0669

ant_0973

si_general_presellcontents_ps4_em

Tagi: , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *