Nowa odsłona + niespodzianki

Nowa odsłona + niespodzianki

Maj 10, 2014 | Opublikowano przez 35 komentarzy

Witajcie kochani w naszych nowych skromnych progach. Jak widzicie zaszły u nas wielkie zmiany, od dziś to tu będziecie znajdować nowe posty. Cała strona, jak i wykonane dla nas wizytówki, są wynikiem ciężkiej pracy  Zoom Gee Studio , która naszym zdaniem spisała się na medal. W związku z tym mamy dla was niespodziankę, w postaci rabatu u Zoom Gee Studio na hasło Świat Karinki. Ale niespodzianek jeszcze nie dość.

Dziś Karina kończy 4 lata, pamiętam jak by to było wczoraj, jak rano przyszła położna i powiedziała „dziś rodzimy”. Wtedy to też do tych najbliższych osób trafiły smsy, by trzymali kciuki by poszło szybko. No i poszło, po 3h była z nami, cicha, spokojna i uśmiechnięta. Dziś zaś uparta, potrafiąca walczyć o swoje zdanie, z dnia na dzień coraz bardziej dziewczęca. A co za tym idzie, obowiązkowym elementem praktycznie każdego zestawu jest opaska/spinka we włosach. Choć w przypadku tego zestawienia, nie planowałam akurat tej opaski, to myślę, że Karina wiedziała co robi. Zestaw bardzo prosty, idealny na spacer po mokrym lesie. Jest po prostu modnie i wygodnie. Modnie bo pojawia nam się tu motyw moro, który w tym roku obok kwiatów jest bardzo popularny. A wygodnie bo całość zestawiona jest z takich elementów, że w niczym nie krępuje ruchów.

Na koniec ostatnia już dziś niespodzianka – konkurs, który przygotowaliśmy dla was z Borkusiami. A TU znajdziecie plakat i wszystkie informacje co należy zrobić, by wziąć w nim udział. Powodzenia.

DSC05944

DSC05844

DSC05788

DSC05785

DSC05747

DSC05822

Kurtka – Lusa      Bluza – Tu    Legginsy – Kukukid   Kalosze – hunter

P.s. Miło nam będzie poznać waszą opinię na temat strony, a może jeszcze czegoś wam tu brakuje?!

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

35 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *