Baw się i ucz jednocześnie!

Baw się i ucz jednocześnie!

sierpień 17, 2018 | Opublikowano przez 82 komentarze

 

Dziś chcielibyśmy Wam pokazać, dwie zabawkowe nowości w naszym domu. Bardzo lubimy gdy nasze dzieci, poprzez zabawę mają możliwość uczenia się. W końcu od dawna już wiadomo, że jeśli nauka sprawia nam przyjemność jest łatwiej przez nas przyswajana, a dodatkowo zdradzę Wam, że nasz mózg jest najbardziej chłonny wiedzy do 8 roku życia. Warto więc ten czas wykorzystać na przekazanie jak największej ilości wiedzy naszym dzieciom.

Puzzle Uczę się alfabetu francuskiej marki JANOD to duża (62 x 36 cm) układanka, która pomoże dziecku w przyswojeniu sobie liter i rozpoznawaniu ich na początku wyrazów. Składa się z 54 elementów: 28 okrągłych puzzli z grubego kartonu, które należy połączyć ze sobą we właściwej kolejności oraz 26 drewnianych przestrzennych liter – do umieszczenia w odpowiednich miejscach na puzzlach-planszach. Na planszach znajdują się ponadto urocze ilustracje, m.in. piesek (dog), wyspa (island) czy wulkan (volcano) – ich nazwy zaczynają się od litery, którą należy na danym elemencie umieścić. Spore rozmiary i proste kształty pozwalają na łatwe łączenie elementów.

Do zestawu dołączony jest poręczny woreczek, ściągany sznurkiem, do przechowywania układanki. Zestaw zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość. <tu dostępne w promocyjnej cenie>

 

Zestaw puzzli edukacyjnych Mapa Europy amerykańskiej marki MUDPUPPY to 70 elementów, z których część ma kształt państwa, które przedstawia. Ułożenie całej mapy pomaga dziecku poznać wszystkie kraje Europy nie tylko z nazwy, ale też m.in. lokalizacji i kształtu granic. Profilowane elementy są ponadto dwustronne – po jednej stronie znajduje się angielska nazwa państwa i rzeczy, charakterystyczne dla danego regionu, np. budowle, flora czy fauna; na odwrocie zaś – nazwa tegoż kraju w językach: francuskim, hiszpańskim i niemieckim.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.
wiek: 5+
liczba elementów: 70
materiał: karton
wymiary opakowania: 23 x 32 x 5 cm <tu klik>

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

82 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *