Gry które zaangażują całą rodzinę!

Gry które zaangażują całą rodzinę!

grudzień 21, 2018 | Opublikowano przez 24 komentarze

 

Kolejne gry wkroczyły właśnie na blog, i co najciekawsze to z nowym rokiem dalej mamy sporo gier Wam do pokazania. Co śmieszniejsze „Mikołaj” w tym roku również przyniesie dzieciakom kolejne gry.

Mam nadzieję, że lubicie tego typu posty, choć tak naprawdę patrząc jak intensywnie na nie zaglądacie śmiało możemy powiedzieć, że tak lubicie te post! Ciekawi jesteśmy czy znacie już może te gry?

Zaczniemy od gry Cortex wyzwania <tu klik> w pudełku znajdziecie w sumie 90 kart – 74 karty testów, 6 kart wyzwań, 10 kart faktur z wytłoczeniami i  6 układanek z obrazkiem mózgu – razem 24 części.  Przeznaczona jest ona dla dzieci od 6 roku życia.

Podczas tej gry gracze rywalizują ze sobą rozwiązując 8 rodzajów testów, które rozwijają różnego rodzaju funkcjie mózgu. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi otrzymują części układanki. Oczywiście pierwsza osoba która zbierze 4 części swojej układanki mózgu i go ułoży – zwycięża.

Znajdziemy tu 8 rodzajów zadań:

Gra ta bardzo fajnie angażuje dzieciaki, ale również rodzice świetnie się przy niej bawią!

 

Kolejna gra nazywa się „Hej to moja ryba” <tu klik> tu w opakowaniu znajdziecie: 60 płytek kry lodowej z podziałem na: 30 płytek z 1 rybą, 20 płytek z 2 rybami i 10 płytek z 3 rybami. Oraz 16 plastikowych pingwinów, po 4 z każdego koloru.

Podczas tej gry gracze przesuwają swoje pingwiny po płytkach kry lodowej, zbierając przy tym ryby. Celem gry jest zebranie jak największej liczby ryb i tym samym wygranie jej! Ta gra jest przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia. Co więcej najfajniej gra się nią przy większej liczbie graczy niż dwoje.

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *