Jak Tatinek zainwestował w syna. Niezniszczalne zabawki

Jak Tatinek zainwestował w syna. Niezniszczalne zabawki

maj 22, 2019 | Opublikowano przez 11 komentarzy

Dziś na blog, wkroczył pierwszy wpis, który ma za zadanie polecić Wam fajne zabawki nie tylko z myślą o nadchodzącym Dniu Dziecka. Ale najpierw opowiem Wam śmieszną sytuacje, sprzed prawie 7 lat, związaną właśnie z tymi zabawkami. Otóż byłam wtedy w drugiej ciąży, i jak wiecie, bardzo marzyłam o tym by zostać mamą synka.

Podczas pierwszego usg określającego płeć lekarz powiedział nam, że obstawiałby „dziewczynkę”, pomyślałam se wtedy „ok będę mamą trójki za 3 lata”, bo moje pragnienie posiadania syna z góry zakładało 3 podejścia. Na kolejnej zaś wizycie, lekarz stwierdził, że na pewno będzie „chłopiec”, ja się ucieszyłam, a Tatinek udał się do sklepu z zabawkami i kupił dla syna pierwsze autka marki SIKU. Bo jak sam stwierdził, to zabawki na lata.

SIKU to niemiecka marka, która od blisko 70 lat obecna jest na rynku zabawek dziecięcych. Możliwe, że nawet sam Tatinek się nimi bawił jako dziecko, choć teraz nie bardzo to pamięta. Niemniej jednak są solidnie wykonanie z wysokiej jakości metalowych i plastikowych elementów sprawia, że modele SIKU są trwałe i bezpieczne dla dzieci. Obecnie mają w ofercie ponad 400 różnych modeli pojazdów.  Znajdziecie u nich  różne linie: SUPER, FARMAER, WORLD, CONTROL I RACING. Fajnie bo modele, które do złudzenia przypominają prawdziwe pojazdy produkowane są w różnych skalach 1:87, 1:50/55, 1:32 (tylko FAMER i CONTROL) oraz 1:43 (tylko RACING). Ale bez obaw znajdziecie u nich również resoraki.

Noam to typowy chłopiec i uwielbia tego typu zabawki, w połączeniu z dywanem przypominającym drogę, potrafi zająć się zabawą na długi czas. A jeśli ma jeszcze kompana do wyścigów, to mogą to być nawet długie godziny.
A Wasi synowie lubią tego typu zabawki?

 

Samochód z przyczepą campingową <tu klik>

Ciężarówka z jachtem <tu klik>

Koparka hudrauliczna na gąsienicach <tu klik>

Betoniarka <tu klik>

Koparka linowa Liebherr <tu klik>

Niesmann+Bischoff Arto <tu klik>

Samochód z przyczepą campingową <tu klik>

Ciężarówka transportu ciężkiego z koparką i pojazdem wsparcia <tu klik>

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *