Mammutico klocki z twórczością w zestawie!

Mammutico klocki z twórczością w zestawie!

kwiecień 17, 2018 | Opublikowano przez 30 komentarzy

Kiedy w lutym dane było mi odwiedzić targi Kids Time Kielce, pośród wielu stoisk wypatrzyłam te oto klocki, i od razu wiedziałam, że to będzie zabawka, która moje dziecko zaczaruje. Cóż nikt nie zna tak dobrze swojego dziecka, jak jego rodzic, więc nie zdziwię Was mówiąc, że miałam rację. Klocki te wykonane są z bardzo fajnej pianki, a co za tym idzie są miękkie, lekkie, i przyjemne w dotyku. Budowanie z nich jest bardzo proste bo wszystkie elementy łączą się ze sobą niezwykle łatwo, jedne czego poza nimi dziecko potrzebuje to wyobraźnia by tworzyć swoje własne pomysły. Na początku Noam tworzył standardowe bryły, a później zaczął już naprawdę kombinować. Klocki te można znaleźć, w różnych wariantach kolorystycznych, różnej wielkości i co najciekawsze to można je normalnie czyścić pod wodą.

Do każdego zestawu klocków Mammutico Mini dołączone jest 10 pomysłów na zabawy, które dostarczą dzieciom nie tylko radości z układania, ale również przygotują do nauki i wzbogacą doświadczenia, wspierające prawidłowy rozwój procesów integracji sensorycznej.

Klocki mają 1,6 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

Zestaw Mammutico Mini 230 składa się z dwóch kompletów Mammutico Mini 115 zawierających po 115 części w tym samym kolorze. Zawartość zestawu Mini 230:

Piankowe puzzle sensoryczne – Mammutico <tu klik>

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *