Największy konkurs w historii gier planszowych właśnie wystartował!

Największy konkurs w historii gier planszowych właśnie wystartował!

październik 1, 2018 | Opublikowano przez 16 komentarzy

 

Dziś chcielibyśmy Wam pokazać bardzo fajną grę marki rebel, i dodatkowo poinformować Was o bardzo ciekawym konkursie który rusza już dziś! Ale o konkursie będzie na sam koniec, teraz skupmy się na samej grze i zasadach w niej panujących.

” Na czym to polega?

ICECOOL <tu klik>to nowoczesna zabawą z mechaniką gry w kapsle, bo kto z nas nie pamięta gry w kapsle? Z tą różnicą, że tu zamiast kapski mamy figurki pingwinów i modułowa plansze umożliwiają wykonywanie wielu widowiskowych trików.

Ale przejdźmy teraz do konkursu i tego na jakich zasadach będzie przebiegał?

„Wydawca gier planszowych, firma Brain Games ma zaszczyt ogłosić prawdopodobnie największe i najbardziej niezwykłe wyzwanie w historii planszówek: ICECOOL Antarctica. To międzynarodowy konkurs na najbardziej spektakularny trick w ICECOOL, którego zwycięzca będzie miał okazję odbyć podróż życia i zobaczyć prawdziwe pingwiny w ich naturalnym środowisku – na Antarktydzie. Budżet na główne nagrody wynosi ponad 18 tysięcy dolarów.

Konkurs będzie dostępny w 26 krajach, a zgłoszenia będą przyjmowane od 1 października do 15 stycznia. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą przesłać za pośrednictwem strony www.icecoolantarctica.com filmik ilustrujący trick wykonany podczas gry w ICECOOL. Przesłane filmy można udostępniać w różnych serwisach społecznościowych dla uzyskania większego zasięgu.

 

Między 15 stycznia a 4 lutego nadesłane filmy będą podlegały ocenie. W pierwszym etapie krajowi sędziowie wyłonią regionalnych zwycięzców, którzy otrzymają nagrody od lokalnych partnerów i dystrybutorów ICECOOL. Krajowe jury wybierze 5 najlepszych filmów, które będą rywalizowały o światową nagrodę główną.


W skład międzynarodowego jury będą wchodzić znani specjaliści od gier planszowych: Tom Vasel (uznany projektant i recenzent planszówek, twórca kanału The Dice Tower), Joachim Ulbrich (CEO Amigo Spiele) oraz Egils Grasmans (CEO Brain Games). Będą oni oceniać tricki finalistów pod kątem poziomu trudności (50% oceny) i kreatywności (50% oceny). Ich zadaniem będzie wyłonienie zdobywcy głównej nagrody, który weźmie udział w wycieczce na Antarktydę.

„ICECOOL jest uwielbiany przez tysiące ludzi na całym świecie. Dla mnie Antarktyda zawsze była wymarzonym kierunkiem podróży i wierzę, że jest nim również dla wielu naszych fanów. Pomyślałem zatem, że warto byłoby dać im szansę odwiedzenia tego wspaniałego miejsca, zwłaszcza że sami pewnie nie mieli by szansy tam trafić i spotkać prawdziwych pingwinów” – mówi Egils Grasmanis, CEO Brain Games

Podróż obejmuje bilety lotnicze do Argentyny (w tym konieczne przesiadki), ponieważ jest to miejsce, z którego startuje rejs na Antarktydę. Zwycięzca będzie się również cieszył 9 dobami podróży pełnej odkryć i doświadczeń na szlaku „Classic Antarctic”, który pokona w dwuosobowej kajucie zupełnie nowego statku Hondius. Nagroda będzie obejmowała również dwie niecodzienne aktywności: noc spędzoną na kempingu pod gołym niebem Antarktydy oraz spływ kajakowy po polarnych wodach, pozwalający poznać specyfikę tamtejszej linii brzegowej. Ta niezwykła podróż będzie przygotowana i poprowadzona przez Oceanwide Expeditions.


Śledź publikacje ICECOOL oraz Brain Games na Facebooku i Twitterze oraz na Instagramie pod hasztagiem #ICECOOLAntarctica, aby być na bieżąco z nowościami na temat wyzwania.

 

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znajdziesz na www.icecoolantarctica.com. Już teraz zacznij ćwiczyć swoje tricki!”

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *