Nauka przez zabawę, podnosimy sprawność manualną dzieci

Nauka przez zabawę, podnosimy sprawność manualną dzieci

maj 29, 2019 | Opublikowano przez 24 komentarze

 

Zabawki, to coś co kocha każde dziecko, a my jako rodzice też je lubimy ale staramy się wybierać takie, które posłużą długo i jednocześnie nie znudzą się zbyt szybko. Dlatego dziś pokażemy Wam dwie zabawki, które robią furorę w ostatnich dniach w naszym domu. Dajcie znać w komentarzu, czy znacie te zabawki?

Giga rzutki <tu klik>

To oczywiście gra w rzutki, duże lotki o gładkim zakończeniu i prosta tarcza pozwalają na zabawę każdemu, kto chce aktywnie spędzić czas. W Giga Rzutki można grać zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Poza tym cały zestaw da się spakować w mały worek, co bardzo ułatwia jej przenoszenie z miejsca na miejsce. Kolejny plus należy się za to, że do zestawu są dołączone 3 opcje zabawy tymi giga rzutkami.

 

Sprytna Ośmiornica <tu klik>

Sprytna Ośmiornica to gra dla dzieci od 5 roku życia, co prawda młodsi też mogą próbować swoich sił w nią, ale wiadomo im sprawniejsza mała motoryka tym łatwiej w nią się gra. Zasady są proste zakładamy na rękę 3 macki, wybieramy kartę z zadaniem, i układamy kubeczki tak jak widzimy je na karcie. Jeśli kubeczki się przewrócą, to nic jeśli nasz przeciwnik nie skończył jeszcze swojego zadania. Fajne jest w tej grze również, to że dziecko tak naprawdę może bawić się również samo. Noam np., bardzo ćwiczy układanie różnych kombinacji, bo by szybciej pokonać starszą siostrę.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *