Party Pop Teenies to synonim doskonałej zabawy!

Party Pop Teenies to synonim doskonałej zabawy!

wrzesień 3, 2018 | Opublikowano przez 24 komentarze

 

Dziś pokażemy Wam najnowsze zabawki jakie wpadły w ręce naszych dzieci. Świat miniaturowych laleczek Party Pop Teenies to synonim doskonałej zabawy. Te lalaeczki zamienią każdy zwykły dzień w imprezę niespodziankę dzięki kolorowej chmurce konfetti! Bo konfetti pojawia się przy wyjęciu laleczki z tuby!

W tych unikalnych i kreatywnych opakowaniach jest aż 8 różnych laleczek w 3 imprezowych tematach. Razem możesz zebrać aż 25 laleczek – są słodkie, stylowe i zaskakująco wystrzałowe! Perfekcyjnie wykończone i doskonałymi detalami. Do każdej laleczki Party Pop ukrytej w Wystrzałowej Niespodziance dołączone są 2 akcesoria – możesz trafić na akcesoria do włosów, przesłodkie zwierzaki oraz imprezowe atrybuty – szklaneczki, przekąski i ozdoby! Są aż 3 tematy  przyjęć w sezonie 1 – Tęczowy Świat Jednorożców, Impreza Zwierzaków i Lodowa Kraina. Jak myślicie jaki temat imprezy zainteresuje najbardziej wasze dzieci?

Sposób użycia/otwarcia jest bardzo prosty wystarczy odbezpieczyć papierowy pasek na Wystrzałowej Niespodziance, a potem przekręć tubę u dołu, gdzie pośród kolorowego confetti pojawi się laleczka na którą czekasz! W dolnej części tuby ukryte są dodatkowe akcesoria – najsłodsze gadżety imprezowe, które stworzą najlepszy klimat! Na mini plakacie można sprawdzić, którą laleczkę dziś udało się zdobyć!

Poza tym, że możemy powiększać swoją kolekcje laleczek poprzez zakup ich tylko w tubach <tu klik>, to także można kupić większy zestaw z akcesoriami i laleczkami <tu klik> np. taki jak pokazaliśmy Wam na ostatniej fotce. Gdybyśmy mieli podsumować jednym zdaniem te laleczki na pewno powiedzielibyśmy, że konfetti robi niesamowitą robotę, i że są one tak urocze, że chce się nimi bawić ciągle!

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *