Poznaj klocki, które sprawią że wypijesz ciepłą kawę, droga mamo!

Poznaj klocki, które sprawią że wypijesz ciepłą kawę, droga mamo!

maj 26, 2017 | Opublikowano przez 12 komentarzy

Szczerze powiem Wam, że odkąd zostałam mamą (a to już 7 lat), na bardzo długo zapomniałam jak to jest pić ciepłą kawę. Długo szukałam sposobu/zabawki, która na tyle pochłonie moje dzieci bym ja miała czas dla siebie. W żadnym wypadku nie myślę tu o czasie kiedy, przychodziła pora na drzemkę, bo wtedy z reguły dopadają nas zupełnie inne obowiązki.

Pierwszy raz na klocki Incastro trafiłam podczas Targów Kid’s Time Kielce, pisałam Wam o nich w tym poście ” Targi Kid’s Time Kielce – czyli dlaczego warto tam być?” <TU KLIK>, w tamtej chwili na mnie jako rodzicu wrażenie zrobiło to co można z nich stworzyć. Jeśli już klikneliście w powyższy link, to wiecie doskonale o czym mówię/pisze, ale z doświadczenia już wiem, że dla dzieci wielkość wcale nie ma największego znaczenia. Liczą się za to możliwości, jakie niesie ze sobą zabawa daną zabawką. A możliwości budowania z klockami Incastro macie ogromnie wiele. To co może nas ograniczać to tylko nasza wyobraźnia. Pierwsze budowle jakie powstały z rąk Noama były bardzo proste np., okulary w których dumnie paradował po domu.

Na szczęście dla „takich” rodziców jak ja, którzy budować nie potrafią z najzwyklejszych na świecie klocków ( niestety pod tym kątem moja wyobraźnia kuleje na maxa), przychodzi świetna instrukcja z ogromem możliwości co możemy zbudować. Instrukcja sama w sobie zawiera bardzo fajnie przestawione propozycje budowli, ale także informację jakiej ilości klocków potrzebujemy. Ale tak naprawdę z mniejszej ilości klocków również uda się nam zbudować ich mniejsze odpowiedniki.

Klocki Incastro trafiły do naszego domu niedługo po tym poście ” 10 najfajniejszych prezentów z okazji Zajączka” <TU KLIK>, tam pokazałam je Wam jako możliwość prezentu. Skoro już wtedy wpadły nam w oko nie dziwne więc, że są już z nami. Dziś z czystym sumieniem mogę je Wam polecić, bo moje dzieci je bardzo polubiły. A ja lubię je jeszcze bardziej, bo pozwoliły mi znowu przypomnieć sobie smak ciepłej kawy.  Dzień Dziecka już coraz bliżej więc jeśli dalej szukasz prezentu, to jest właśnie ten który może sprawić że znowu znajdziesz czas na chwilę spokoju.

Klocki Incastro – majolinek.pl

T-shirt – Mini Rodini <Tuliluli.pl>

Spodenki – pocopato <lapontino.pl – właśnie trwa u nich wyprzedaż -30%>

 

Tagi: , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *