Prezent dla aktywnego dziecka

Prezent dla aktywnego dziecka

listopad 26, 2020 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Święta już za pasem, z dnia na dzień tylko bliżej, więc jeśli szukacie pomysłów na prezenty, to koniecznie do nas zaglądajcie, bo propozycji będzie sporo. I to taki, które sprawdziliśmy, i z czystym sumieniem polecamy.

Na pierwszy ogień idzie hulajnoga HyperMotion VIVA 16 <tutaj> polecana dla dzieci w wieku od minimum 5 do ok. 15 lat ze względu na jej maksymalne obciążenie do 50kg. To co poza tym ją wyróżnia to: szeroka kierownica typu BMX, dwa hamulce ręczne (można je wymieniać), duże pompowane koła: przednie 16″ (40cm), tylne 12.5″ (30cm), dzięki nim jazda po różnym podłożu jest naprawdę bezproblemowa.

Noam jest bardzo aktywnym dzieckiem, lubi jazdą na rowerze, hulajnodze, lubi też stawiać sobie różne wyzwania. Dzięki tej hulajnodze wjechanie na krawężnik, zakopanie się w piasku (małe kółka nie dają rady), nie stanowi już problemu. Jest to naprawdę, fajna hulajnoga, która sprawdzi się o każdej porze roku, jak i przez parę najbliższych lat.

Dostępne są one z trzema różnymi rozmiarami kół, i tak są dostępne jeszcze większe niż my mamy. Hulajnoga przychodzi spakowana w papierowym kartonie, z dołączonymi kluczami do jej montażu, który naprawdę jest łatwy i szybki.

Jeśli Wasze dziecko marzy, o nowej hulajnodze to zdecydowanie ta może być tą wymarzoną. A ja dodatkowo mam dla Was rabat -10% na hasło „swiat_karinki” na cały asortyment ze sklepu mamabrum.eu <tutaj>. Jak się Wam podoba taka hulajnoga?

 

 

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: , ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *