Prezent dla małego ucznia

Prezent dla małego ucznia

grudzień 4, 2020 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Gdybym zadała Wam teraz pytanie, w  jaką zabawę bawiliście się jako dziecko, co byście mi powiedzieli? Bo mi do głowy przychodzi parę zabaw, które pamiętam doskonale np. gra państwa-miasta, zabawa w dom i oczywiście w nauczyciela. Pamiętam jak jako dziecko marzyłam o dużej stojącej tablicy, aby móc uczyć tak jak to jest w szkole.

Noam, o tym, że marzy o własnej tablicy mówił już od jakiegoś czasu, a że u nas grudzień to także miesiąc jego urodzin uznaliśmy, że to będzie idealny prezent dodatkowy. Zdecydowaliśmy się na drewnianą tablice magnetyczną <tutaj>, jest idealna do tworzenia pięknych rysunków, nauki pisania literek i cyferek, jak widzicie najlepiej jest uczyć rodzica. Poza tym można ją wykorzystać, także do zabawy w kalambury, kółko-krzyżyk czy też po porostu do malowania.

Dużym jej plusem jest również to, że posiada regulowana wysokość nóżek, dzięki czemu dostosujecie ją do wzrostu Waszego dziecka. Ale to nie wszystko bo istnieje możliwość odkręcenia nóżki, dzięki czemu będzie można postawić ją np. na biurku. Dzięki dwóm tablicom jednocześnie może bawić się dwoje dzieci, bo jedna ze stron jest typową tablicą do pisania kredą, a druga ma właściwości magnetyczne i suchościeralne do pisania markerem. Ma ona także dwie duże półki na przybory, a w zestawie z nią dostaniecie dwie gąbki, kredy i magnetyczne literki. Jedyne czego nie ma to marker, ale zwykłe mazaki dają radę i ścierają się bez problemu. Dodatkowo na rolce u góry zamontowany jest papier, na którym powstać mogą rysunki, malowane choćby farbami.

Jest to idealna propozycja na prezent gwiazdkowy jak i urodzinowy dla dziecka, a poza tym może stanowić bardzo fajny element dekoracyjny pokoju dziecka. Co myślicie o takim prezencie, mieliście jako dzieci taką tablicę?

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

  • Rozumiem, że w ławce/ przy biurku siedzi Tata? Miałam taką tablicę, ale kredową. Myślę, że to bardzo dobry prezent, bo też oswaja dziecko, z byciem przy tablicy, które na pewno doświadczy jak wróci do szkoły.

  • Agnieszka :

    Bardzo fajna tablica, przyda się podczas nauki i wprowadzi element zabawy, który na pewno pozytywnie wpłynie na odbiór lekcji.

  • Honorata :

    Państwa miasta, statki, gra w jajo, gra w pajaca i ślimaka… Oj trochę tego było.

  • TosiMama :

    Jako dziecko marzyłam o tablicy. Nigdy takiej nie dostałam (pewnie wtedy nie było), więc w tajemnicy przed rodzicami pisałam kredą po stole, kiedy ich nie było:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *