Prezent, którego nikt się nie spodziewa

Prezent, którego nikt się nie spodziewa

grudzień 22, 2020 | Opublikowano przez 7 komentarzy

 

To już ostatni wpis, z tych prezentowych, ale jest to mega fajna propozycja na prezent, który posłuży naszemu dziecku przez wiele lat. Aby wykonać dla Was zdjęcia musieliśmy go złożyć w salonie, ale to nic bo dzieciaki, miały mnóstwo radości, w trakcie składania, jak i już po złożeniu.

Climber <tutaj> ma na celu nie tylko sprawienie radości dzieciom, ale przede wszystkim służy rozwojowi dziecka. Pobudza wyobraźnię przestrzenna i ćwiczy koordynację oko-ręka. Geometryczną kopułę można nawet wykorzystać jako namiot, czy też “bazę “ dla dzieci. Geometryczna konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Climber jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co sprawia że jest odporny. Poza tym jednocześnie może korzystać, z niego, aż 6 osób w tym samym czasie.

Można się na nim huśtać, wspinać, podciągać, możliwości jest naprawdę wiele, a co najlepsze dla nas rodziców, dzieci mogą na nim rozładować swoje pokłady energii. Choć docelowo jest to zabawka przeznaczona do ogrodu, to jeśli macie duże mieszkanie/dom to nawet tam da się z niej korzystać. Sami zobaczcie ile radości niesie taka kopuła.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *