Prezenty urodzinowe dla 5 latka! Trzy genialne zabawki!

Prezenty urodzinowe dla 5 latka! Trzy genialne zabawki!

grudzień 17, 2018 | Opublikowano przez 20 komentarzy

 

Zaczniemy może od tego, że jeśli drogi rodzicu szukasz takiej zabawki, do której Twoje dziecko nie będzie potrzebowało Twojego udziału?! To nie jest to post dla Ciebie! Dlaczego?! Bo te zabawki, to gwarancja super zabawy dla całej rodziny, z gwarancją świetnych wspomnień!

 

Głodne krokodyle <tu klik> na pewno widzieliście tę grę w TV, Noam kiedy ją zobaczył był zachwycony! I co najlepsze zachwyt nie minął po otwarciu pudełka! Gra jest co prawda tylko dla 3 osób, ale kiedy zobaczycie siebie nawzajem w tych maskach roześmiejecie się na maksa. Co więcej zasady bardzo proste, wygrywa ten kto zje najwięcej rybek lub pierwszy zje złotą rybkę. A nie jest to wcale takie proste!!!

 

Soczyste cytrynki <tu kilk> to kolejna gra, bo jak wiecie kochamy gry więc co innego mogło by się tu jeszcze znaleźć?! „Soczyste cytrynki” to gra która przyniesie Wam dużo śmiechu, ale przede wszystkim wymaga od was bystrego oka! Uważnie przyglądamy się cytrynkom, które szybko zmieniają swoje miejsce, a kiedy timer przestanie wydawać dźwięki, trzeba zgadnąć czy Twoja cytrynka psika, czy nie! My pozwoliliśmy naszym dzieciom sprawdzać czy nasze cytrynki psikają…

 

Brick Trick – Dworzec XL <tu klik> – na sam koniec już nie gra! Ale za to pewnego rodzaju klocki, dzięki którym nasze dziecko zostanie konstruktorem, wykorzystując do budowy prawdziwe cegły i drewno! Noam budował z Tatinkiem prawdziwy dworzec kolejowy, i to skupienie na ich twarzach przy każdej cegle było niesamowite! Ale co najciekawsze to to, że kiedy te klocki wrzucimy do wody, to znowu stają się samodzielnymi klockami do kolejnej budowli. Bo tak na prawdę nie ma tu obowiązku zbudowania tego co jest w instrukcji, można śmiało kombinować z udziałem własnej wyobraźni.W zestawie znajdziecie: prawdziwe cegły, drewniane deseczki, klej, pionki, podstawkę, naklejkę i instrukcję!

 

Te trzy zabawki, były prezentami urodzinowymi naszego 5 latka, on oczywiście jest zadowolony. A Wam jak się podobają takie prezenty?

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *