Rafcio Śrubka, łącz zestawy i buduj ze swoją wyobraźnią

Rafcio Śrubka, łącz zestawy i buduj ze swoją wyobraźnią

listopad 9, 2018 | Opublikowano przez 20 komentarzy

 

Jak już wcześniej wspominaliśmy, najbliższy miesiąc może ciut więcej będzie tu prawdziwe zatrzęsienie zabawek. Co z resztą zaczeliśmy już w niedzielę od pierwszych inspiracji prezentowych <tu klik>. Ale nie tylko takie inspiracje będziemy Wam pokazywać, dziś na przykład przychodzimy z zabawką idealną dla chłopców.

A jeśli jeszcze macie w domu fana bajki „Rafcio śrubka” to jest to zdecydowanie hit którym zachwycone będzie Wasze dziecko. Figurka dinozaura wiernie przedstawia swój serialowy odpowiednik. Można ją  rozkładać na części i ponownie składać, bawiąc się w Rafcia Śrubkę konstruującego swoje roboty.  Została wyposażona w efekt dźwiękowy i świetlny, uruchamiany przyciskiem znajdującym się z tyłu głowy robota. Po naciśnięciu przycisku Robozaur<tu klik> wyda z siebie ryk, a jego oczy zaświecą się czerwonym światłem. Funkcjonalność Botasaura daje wiele możliwości kreatywnej zabawy dla dzieci. Daj swojemu dziecku szanse budowania i projektowania – zupełnie jak serialowy Rafcio Śrubka. Z łatwością zmienisz jego łapy w koła i stanie się jeżdżącym pojazdem.

Drugim zestawem który łączy się z Robozaurem to Figurka Rafcio Śrubka z jetpackiem <tu klik>. Po zbudowaniu własnej wersji jetpacka, dziecko może umieścić w nim figurkę Rafcia. Stery jetpacka można włożyć figurce do rąk. Zabawki z serii Build Me Rivet System można dowolnie ze sobą łączyć, dzięki czemu dzieci mogą samodzielnie konstruować fantastyczne pojazdy według własnych pomysłów.
My jako rodzice bardzo lubimy gdy w ręce naszych dzieci wpadają właśnie takie zabawki, bo nie dość że dzięki możliwości łączenia się tych zabawek powstaje fajna kolekcja. To jeszcze jest ona świetnym sposobem na rozwój wyobraźni i małej motoryki u dzieci. Wasze dzieci znają tą bajkę??

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *