Robo pies czy może zastąpić prawdziwego zwierzaka, o którym marzy dziecko?

Robo pies czy może zastąpić prawdziwego zwierzaka, o którym marzy dziecko?

kwiecień 17, 2019 | Opublikowano przez 10 komentarzy

 

Jakiś czas temu nasze dzieci bardzo zaczeły na nas naciskać, że ich największym marzeniem jest posiadanie psa. Oczywiście oni sobie, to wszystko przemyśleli i mieli, ogromną świadomość tego jak wiele obowiązków wiąże się z posiadaniem czworonożnego przyjaciela.

Był już nawet taki moment, kiedy gotowi byliśmy się zdecydować na posiadanie psa, ale życie postanowiło nam zafundować rehabilitacje w związku ze zdrowiem Noama. To zmuszeni zostaliśmy, jednak odpuścić. Ale postanowiliśmy mimo wszystko dać namiastkę psa dzieciakom w postaci Zoomera pieska dalmatyńczyka.

Ten siak jest wyjątkowo sprytny, dodatkowo szybko się uczy i przyswaja wiele sztuczek! Zoomer to mądry psiak a właściwie szczeniak, który rozumie aż trzy języki – angielski, polski oraz czeski. Można go nauczyć go siadać, podawać łapę, turlać się, leżeć. Im więcej z nim ćwiczymy, tym więcej będzie potrafił!

To co jest w nim fajne, z punktu widzenia nas rodziców, to fakt, że nie jest to zabawka na baterie. Bo Zoomera ładujemy poprzez kabel USB. Dodatkowo do niego jest dołączona, fajna ściąga by wiedzieć czego możemy nauczyć naszego psiaka.

Czy zastąpi on prawdziwego psa w 100%? Myślę, że nie muszę tu zbytnio odpowiadać, bo wiadomo, że nie. Ale mimo wszystko, da namiastkę posiadania zwierzaka i na pewno da też wiele radości dzieciakom, podczas nauki nowych sztuczek.

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *