Równowaga się przyda!

Równowaga się przyda!

grudzień 15, 2020 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Dużo ostatnio pokazuję Wam zabawek, które rozwijają sprawność fizyczną dzieci. Cóż tym razem też będzie o takie, która rozwija sprawność manualną, umiejętności motoryczne, ćwiczy koordynację ręka-oko, rozwija wyobraźnię przestrzenną i ćwiczy koncentrację, a także wyobraźnię.  Jak tylko zobaczyłam ten wielofunkcyjny bujak <tutaj> wiedziałam, że będzie hitem w naszym domu. Może on być zarówno bujakiem, huśtawką, mostem, równoważnią.

Wykonany jest ze sklejki, dzięki czemu będzie długo służył dziecku, i nie musimy się martwić, że szybko ulegnie zniszczeniu. Kolorowe szczebelki możemy wykorzystać w trakcie zabawy do nauki kolorów. Zabawkę trzeba samodzielnie złożyć, ale jej montaż nie jest trudny, Noam pomagał przy nim Tatinkowi, i miał przy tym dużo radości.

Dla nas tego typu bujak, to również dodatkowa forma rehablitacji stopy Noama, bo żeby korzystać z niego w właściwy sposób i utrzymać równowagę, musi zmusić swoją stopę to właściwego ustawienia.

Śmiało mogę go polecić jako pomysł na prezent gwiazdkowy czy tez urodzinowy, a teraz jest jeszcze w promocyjnej cenie, więc tym bardziej warto o nim pomyśleć.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *