Słuchaj swojego dziecka a będzie szczęśliwym człowiekiem

Słuchaj swojego dziecka a będzie szczęśliwym człowiekiem

kwiecień 14, 2017 | Opublikowano przez Skomentuj

Jako rodzice na pewno popełniliśmy nie jeden błąd wychowawczy, ale jest jedna rzecz której trzymamy się od początku. Zawsze chcieliśmy, by nasze dzieci wiedziały, że ich słuchamy. Dlatego podczas spacerów, zabaw dużo rozmawiamy. O czym?? O tym co się działo w przedszkolu, o marzeniach, pragnieniach i tym, że każdy ma prawo zostać wysłuchany.  Ostatnio w naszym domu, Karina coraz częściej porusza temat tolerancji, z tego powodu postanowiliśmy jej sprawić lalkę  Rubens Barn w innym kolorze skóry. Niektóre z nich są anatomiczne – mają pępek, język, mają zaznaczoną delikatnie płeć  dzięki czemu dziecko poznaje swoje ciało. Dostępne są różne serie lalek różniące się wyglądem i proporcjami. A dla mnie jako rodzica bardzo fajną wiadomością było to, że możną ją prać w pralce, i suszyć w suszarce.

Kochani Święta Wielkanocne już za moment, tak więc chcielibyśmy życzyć Wam by te Święta były jeszcze bardziej wyjątkowe od poprzednich, i byście cieszyli się chwilami ze sobą.

Lalka – Rubens Barn <drewniaczek.eu>

Karina – Czapka – pepco, Szal – Numero 74 Futerko – next Spódnica – Kids on the moon <lapontino.pl> Rajstopy – zara Buty – 10IS

 

Tagi: , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *