Sprawdź jak w parę minut Twoje dziecko stworzy bransoletkę przyjaźni!

Sprawdź jak w parę minut Twoje dziecko stworzy bransoletkę przyjaźni!

październik 15, 2018 | Opublikowano przez 26 komentarzy

 

Wczoraj na naszym instastory pokazaliśmy Wam jak nasze dzieci, robią własnoręcznie bransoletki przyjaźni, wydawało by się że jest to zabawka, która spodoba się tylko dziewczynkom. Bo wiadomo dziewczynki lubią podkreślać swoją przyjaźń i obdarowywać się np. takimi samymi bransoletkami.

Cool Maker™ KumiKreator™ to niesamowita rewolucja w tworzeniu bransoletek na Twoich oczach w tak krótkim czasie! Nazwa zainspirowana jest  „Kumihimo,” , co oznacza Japońską technikę  plecenia sznurków. KumiKreator sprawia, że tworzenie bransoletek jest łatwe i przyjemne! Załaduj kolorowe szpulki do maszynki, zakręć korbką i patrz jak powstaje skomplikowany splot w ciągu kilku minut. Dzięki KumiKreator możesz stworzyć aż do 10 modnych wzorów bransoletek. Wykończ i spersonalizuj swoją bransoletkę za pomocą stylowych dodatków. Noś, dopasowuj do stylu, wybieraj kolory i wymieniaj się bransoletkami z najlepszymi przyjaciółkami!

Ale wróćmy teraz jeszcze na chwilę do tego, że niby zabawka tylko dla dziewczynek, to jednak mega spodobała się również Noamowi, który swoją pierwszą bransoletkę podarował mi – czyli swojej mamie. Nie muszę Wam chyba mówić, jak bardzo mnie to rozczuliło. Za to Karina stworzyła takie same bransoletki, dla swoich koleżanek z klasy. To co bardzo spodobało się Karinie, to to że do zestawu dołączona jest książeczka, która proponuje nam konkretne ułożenie kolorów by stworzyć bransoletkę przyjaźni. Ale tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzi by ułożyć kolory nici wedle własnego pomysłu i stworzyć zupełnie nowy wzór, który poza tym że będzie nam  przypominał o swoim najlepszym przyjacielu, to jeszcze może stać się super modnym dodatkiem do całego stroju.

Cool Maker KumiKreator to super sposób na świętowanie przyjaźni, poprzez tworzenie spersonalizowanych bransoletek dla Twojej przyjaciółki? Tak naprawdę przyjaciółki, mogą wspólnie stworzyć dla siebie bransoletki lub też możemy zrobić jej niespodziankę. Splatając w bransoletce jej ulubione kolory!

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *