Targi Kid’s Time Kielce – dlaczego warto tam być?

Targi Kid’s Time Kielce – dlaczego warto tam być?

marzec 13, 2017 | Opublikowano przez Skomentuj

Ostatnio bardzo dużo się u nas dzieje, i tak naprawdę w tym momencie nie pamiętam czy wspominałam Wam, że wybierałam się na Targi Kid’s Time Kielce. Tak więc 25.02.2017r. zostawiłam dzieci pod opieką najlepszego Tatina, i wyruszyłam do Kielc, a tę możliwość zawdzięczam Klubowi Mam Ekspertek.

Targi Kids’ Time Kielce to największe biznesowe targi branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku  liczba wystawców wynosiła 466 z 17 krajów. To co zobaczyły moje oczy na wejściu trochę przerosło moje oczekiwania i dziś wiem, że 4 godziny to stanowczo za mało czasu by zobaczyć wszystko co się chce.

Na samym początku miałam możliwość uczestniczenia w wykładzie Pana Pawła Zawitkowskiego, który opowiadał nam o bezpieczeństwa dziecka pod czas jazdy autem. Cała prezentacja odbyła się na stoisku AVIONAUT,  gdzie zaprezentowano nowy produkt dla najmłodszych: specjalnie zaprojektowaną wkładkę,w  której dziecko przyjmuje najbezpieczniejszą pozycję w czasie jazdy.

Dzięki Magdalena Kordaszewska redaktor naczelnej portalu Zabawkowicz.pl poznałam wyniki ankiet przeprowadzonych w śród rodziców na temat bezpieczeństwa dzieci w domu i w podróży.

Kolejnego wykładu jakiego miałam uprzejmość wysłuchać prowadził Kamil Kasiak zawodowo koordynator kampanii BEZPIECZNY MALUCH. Poza tym, że zaprezentował nam jak prawidłowo montować fotelik, uświadomił mi jak poważny błąd popełniałam sama w przypadku montażu nosidełka na bobasa. Otóż nigdy a to nigdy podczas jady nie składajcie rączki, wydaje ona nam rodzicom się strasznie nie potrzebna, a to własnie ona podczas hamowania sprawia że fotelik naszego maluszka szybko wraca na odpowiednie miejsce.

Następnie przyszedł czas na to by swobodnie obejrzeć, to co do zaprezentowania miało 466 wystawców. Poniżej mam dla Was para marek, które myślę że mogą Wam się spodobać tak jak spodobały się mi. W najbliższym czasie również postaram się Wam pokazać dużo nowości z myślą o dzieciach.

  1.  Klocki Incastro – genialne klocki, z których uda się stworzyć wręcz wszystko, jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia.

2. Marka Beaba była nam bardzo bliska kiedy to Noam był jeszcze niemowlęciem ich produkty to świetna jakość i wzornictwo które do mnie przemawia w 100%

3. W przypadku marki Lassig moją uwagę przykuły torby podróżne dla dzieci, ale także fajna zastawa dla maluszków. Marka ta ma w swoim asortymencie również stroje kąpielowe, torby do wózków, a także plecaki i akcesoria szkolne.

4. Janod to jedna z marek której nie trzeba zbytnio przedstawiać. Osobiście jesteśmy ich wielkimi fanami, a nowości które pojawią się w ich asortymencie wiem, że bardzo przypadną do gustu moim dzieciom

5. Mudpuppy – posiada duży wybór puzzli, układanek magnetycznych, zeszytów i szablonów do nauki rysowania, a także naklejek. Czyli wszystko to co lubią dzieci.

Na koniec napiszę Wam dlaczego moim zdaniem warto odwiedzić Targi Kid’s Time Kielce?! Jeśli tak jak ja lubisz znajdować ciągle nowości pod względem zabawek/gadżetów dla dzieci to zdecydowanie te targi zaoszczędzą Ci czasu przy wyszukiwaniu ich przez internet. Jeśli prowadzisz sklep lub takowy planujesz otworzyć jest to świetne miejsce do nawiązania nowych kontaktów i wybrania nie banalnych marek do swojego sklepu.

Tagi: , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *