Zabawka idealna w trakcie podróży

Zabawka idealna w trakcie podróży

lipiec 22, 2018 | Opublikowano przez 35 komentarzy

Są w naszym domu takie zabawki, które nasze dzieci uwielbiają i chętnie sięgają po kolejne ich odsłony. Magnetyczne układanki pokazywaliśmy Wam już nie raz np. we wpisie „Zabawki które Cię nie zawiodą <tu klik>, możecie zobaczyć jedną z pierwszych magnetycznych układanek od marki Janod, jaka trafiła w nasze ręce.

Dziś pokazać chcemy Wam bardziej dziewczęcą odsłonę tej układanki to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie łączyć we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje wiele możliwości kreacji. Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka.

Magnetibook Przebrania Dziewczynki zawiera 46 kolorowych magnesów z elementami dziewczęcych strojów, dzięki którym można się stać np. superbohaterką, wróżką czy gwiazdą rocka oraz 8 kart z przykładowymi pomysłami na przebrania, które można stworzyć z magnesów. To świetna rozrywka dla małych kreatorek mody, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach.

Jak widzicie mimo, że to jest bardziej dziewczęca odsłona to Noam mimo wszystko bardzo chętnie bawi się nią z siostrą, bo bardzo lubi te magnetyczne układanki. Poza tym układanki te bardzo fajnie sprawdzają się podczas jazdy autem, bo dzięki swym rozmiarom nie zajmują wiele miejsca i dzieci łatwo mogą je utrzymać na swoich kolanach. Co myślcie o tego typu zabawkach?

 

Magnetyczna układanka kostiumy dziewczynka – Janod <tu klik>

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

35 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *