Zabawki dla fanów bajki – Jak wytresować smoka 3

Zabawki dla fanów bajki – Jak wytresować smoka 3

marzec 4, 2019 | Opublikowano przez 11 komentarzy

 

Są takie bajki w naszym domu, które nasze dzieci mogły by oglądać ciągle i nigdy im się nie nudzą. Tak właśnie jest z serią „Jak wytresować smoka” część pierwszą i drugą, widzieliśmy już chyba setki razy, a na trzecią dopiero się wybieramy.

Luty był dla Noama nie łatwym miesiącem, a my obiecaliśmy mu, że w zamian za jego odwagę i ciężką pracę przez ostatnie tygodnie spotka go nagroda. Kiedy dowiedziałam się, że na rynku zabawkowym pojawiły się zabawki z bajki „Jak wytresować smoka 3”, wiedziałam że to one będą naszą nagrodą.

Nowy filmowy świat pełen jest jaskiń i kryształów, które odbijają bioluminescencyjną poświatę dla smoków i odkrywają nowe krainy. Czyli wkładając smoka do jego jaskini pod specjalnym światłem UV pokazują nam swoje nowe wzory ukryte na ich ciele.

Poza tym fajne jest to, że figurki smoków można dokupować dodatkowo w oddzielnych zestawach np., takich <tu klik> lub takich <tu klik>. Noam już zaplanował kolejność w jakiej rozbuduje swój zestaw tfu, przepraszam, zastęp smoków. A wy znacie tę bajkę, widzieliście już ostatnią część?

Ukryty Świat Jaskinia+figurka Szczerbatek <tu klik>

Figurka Jak wytresować smoka – Smok z Wikingiem, błękitny – <tu klik>

Figurka Biała Furia – <tu klik>

Smocza Jaskinia Biała Furia <tu klik>

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *