Zabawki, które Cię nie zawiodą! Cz. VI + rabat

Zabawki, które Cię nie zawiodą! Cz. VI + rabat

listopad 27, 2017 | Opublikowano przez 8 komentarzy

Na ten wpis czekało wielu z Was, kiedy pokazałam na naszym instastory film jak Noam bawi się równoważnią zasypaliście mi skrzynkę wiadomościami skąd jest ta oto zabawka. Mimo, że odpisałam na wszystkie pytania postanowiłam ją również pokazać tu, bo z doświadczenia wiem, że nie każdy chce o wszystko pytać w prywatnej wiadomości. Tak więc dziś pokażemy Wam kolejne dwie świetne zabawki + do jednej z nich dołączony jest rabat, o którym dowiecie się na samym końcu postu.

Na początek mamy dla Was równoważnie, która świetnie sprawi się u mniejszych dzieci. Dlaczego? Bo zmusi je do myślenia logicznego, jak ułożyć by wszystko nie zjechało + uczyć ich będzie precyzji bo każdy ruch ma znaczenie. Noam na początku miał frajdę jak mu coś zjeżdżało, potem była złość, że nie wychodzi tak jak by chciał do końca, a na końcu duma że się udało!

Równoważnia – Buiten Speel – mokopico.pl

Noam: Sweter – pinata plum <dulce.pl> Spodnie – miszkomaszko

Teraz czas na drugą zabawkę, i myślę, że jest ona Wam bardzo dobrze znana. Są nimi klocki plus plus, pierwszy raz trafiły w nasze ręce kiedy Noam miał niespełna dwa lata, wtedy pomyślałam, że jest na nie za mały, ale że na pewno do nich wrócimy jak podrośnie. No i w końcu przyszedł ten moment, że Noam jest na tyle duży by razem z siostrą bawić się nimi. Klocki te świetnie rozwijają wyobraźnię + pozwalają na budowanie różnych rzeczy nie tylko tych przedstawionych w książeczce od danego zestawu, co zobaczycie poniżej. Jeśli chodzi o dziewczynki, zadbano by zestawy z myślą o nich były w pięknych pastelowych kolorach.

Klocki plus plus – Wóz Strażacki – mokopico.pl

Noam: T-shirt – Tiny Cottons Spodnie – That Way

Czas więc na obiecany rabat, który macie na klocki plus plus w sklepie mocopiko.pl -10% na hasło „Świat Karinki” od dziś do końca tygodnia czyli do 3.12.2017r., rabat będzie naliczany na fakturze 🙂

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *