Prezent pod choinkę, interaktywny globus dla ciekawych świata

Prezent pod choinkę, interaktywny globus dla ciekawych świata

grudzień 7, 2020 | Opublikowano przez 3 komentarze

 

Mikołajki już za nami, a ja chciałam Wam pokazać kolejną propozycję prezentu pod choinkę. Ale tym razem nie będzie to zwykła zabawka, tylko interaktywny globus, który będzie mógł im służyć naprawdę długo. Lubię podarowywać moim dzieciom zabawki, bo tak naprawdę nieźli z nas gadżeciaże (nie ma się tu co oszukiwać, że jest inaczej!). Nie mniej jednak, im dzieci są starsze znalezienie fajnej zabawki, lub rzeczy, która posłuży dłużej jest niezłym wyzwaniem.

 

Ale jednak jest to możliwe…

Interaktywny globus Parlamondo <tutaj> wyposażony jest w ponad 300 informacji geograficznych, zawartych w formie audio. Wśród nich znajdują się stolice i języki, ale też ważne fakty oraz starannie wybrane ciekawostki. Kulę pokrywa przejrzysta mapa polityczna z rzeźbą terenu, na której bez trudu odnaleźć można nawet najmniejsze państwo.

 

Co jeszcze  wyróżnia Parlamondo?

Otóż to, że zawiera aż siedem wersji językowych przygotowanych informacji, w tym także polską. Dodatkowo Parlamondo oferuje cztery gry, dla jednego lub dwóch graczy. Sami już widzicie, że nie dość, że zabawka, to jeszcze edukacyjna. Stanowi on także piękną ozdobę do pokoju dziecka, a wieczorem zastąpi lampkę nocną.

Jego użytkowanie jest naprawdę proste, a wszystko to za sprawą  interaktywnego długopisu, wystarczy dotknąć punktu na kuli ziemskiej i gotowe. Bardzo fajne jest również to, że do długopisu można podłączyć również słuchawki, co daje komfort np., dla rodzeństwa z którym dzieli się pokój.  Jest idealny dla dzieci od 6 roku życia, choć ciekawski pięciolatek, także nie będzie chciał się od niego oderwać.

 

Niespodzianka dla Was…

Karina i Noam są nim naprawdę zachwyceni, nie ma dnia by z niego nie skorzystali. Jeszcze chwila i będą znać wszystkie hymny. Ale do rzeczy, bo mam dla Was niespodziankę otóż na hasło „swiatkar10” otrzymacie 10% rabatu na zakup interaktywnego globusa Parlamondo <tutaj>, ważny do końca grudnia 2020r. Jeśli ciągle szukacie pomysłu na fajny prezent, to zdecydowanie ten globus jest czymś co Was zachwyci.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *