Książek nigdy za wiele! Akademia Kici Koci

Książek nigdy za wiele! Akademia Kici Koci

czerwiec 3, 2020 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Kcia Kocia jest jednym z książkowych hitów dla maluchów, jeśli zapytacie na jakimś forum co czytać maluchowi, na pewno traficie na Kicie Kocie. Dziś pokażę Wam jej nową odsłonę w postaci „Akademia Kici Koci” jest  to nowa edukacyjna seria książek z Kicią Kocią w roli głównej, oczywiście. Pod hasłem „Wiem. Rozumiem.” autorka, Anita Głowińska, zaprasza dzieci do poznawania najbliższej im rzeczywistości.

 

Akademia Kici Koci. Kolory <tu klik>

Wraz z Kicia Kocia i Nunusiem dzieci poznają dwanaście kolorów, każda strona przypisana jest danemu kolorowi i pytaniom w jakim kolorze jest dany przedmiot. Tekstu nie jest dużo, ale to idealnie jeśli chodzi o najmłodsze dzieci.

 

 

Akademia Kici Koci. Pojazdy <tu klik>

Kcia Kocia i Nunuś bywają w różnych miejscach, i tam widzą różne pojazdy, które w krótki sposób opowiadają na dwóch stronach. Pojawiają się pytania, jakie dźwięki wydają, w jakich sytuacjach się pojawiają. Obydwie książki wydane są w tekturowej oprawie, co znowu jest plusem dla małych rączek.

 

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

  • Anna :

    Te książeczki są takie urocze, że aż nie można przestać się na nie patrzeć.

  • Nie mam dziecka, więc mogę ocenić te książki jako potencjalny obserwator. Mnie bardzo podoba się nauka słów- dźwięków przez kolory. TO bardzo rozwija Nasz mózg. A poza tym to jest bardzo ładna recenzja tych książek, na pewno zachęca do zakupów.

  • Marta :

    Wiesz, że u nas Kicia Kocia zupełnie się nie przyjęła? a szkoda, bo ja ją bardzo lubie 🙂

  • TosiMama :

    Córka uwielbiała Kicię Kocię, kiedy była młodsza. Co prawda książek było wtedy mniej, ale i tak zawsze udawało nam się znaleźć w nich coś dla niej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *