Książek nigdy za wiele! Akademia mądrego dziecka. Odkryj przyrodę

Książek nigdy za wiele! Akademia mądrego dziecka. Odkryj przyrodę

listopad 5, 2019 | Opublikowano przez 2 komentarze

 

Seria, którą dziś chce Wam pokazać to nowości od wydawnictwa Egmont, choć nasze dzieci są już na nie raczej za duże, to mimo wszystko od razu ich zainteresowały. Mowa o „Akademia Mądrego Dziecka. Odkryj przyrodę”, to co ją odróżnia od innych książek, to foliowe przezroczyste okienka, które niesamowicie przyciągają dziecięcą uwagę.

Dzięki nim dziecko ma okazję poznać zwierzęta zamieszkujące w trzech różnych środowiskach: na farmie, w oceanie, i Arktyce. Tekstu na stronach jest nie wiele, co jest dużym plusem zważywszy na fakt, że te książki są skierowane do młodszych dzieci. Poza tym w górnym prawym rogu, znajduje się pytanie do dziecka, by wyszukało na danej stronie konkretne zwierzątko.

Na ostatnich zaś stronach książeczek znajduje się zestawienie wszystkich zwierząt, jakie dziecko miało okazję zobaczyć w książkach. Co jest bardzo fajną formą utrwalenia, zdobytej wiedzy. Książeczki te są bardzo fajnie wydane, i warte uwagi, a skoro zbliżają się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia to śmiało można je podarować jako jeden z prezentów.

Na farmie. Akademia mądrego dziecka. Odkryj przyrodę <tu klik>

 

W oceanie. Akademia mądrego dziecka. Odkryj przyrodę <tu klik>

 

W Arktyce. Akademia mądrego dziecka. Odkryj przyrodę <tu klik>

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *