Książek nigdy za wiele! Akademia Mądrego Dziecka – pierwsze słowa

Książek nigdy za wiele! Akademia Mądrego Dziecka – pierwsze słowa

kwiecień 5, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Seria Moje pierwsze słowa po raz kolejny powiększyła się o nowe tytuły: Dzidziuś, Rodzina, Zmysły oraz Zabawki. U nas zobaczycie poniżej takie tytuły jak; Zmysły i Zabawki. Świetnie sprawdzą się u dzieci od 0 do 3 lat.

 

Zmysły. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

To książeczka, z której maluch, dowiaduje się, jakie są zmysły i do czego służą. Łącznie dzieci poznają w niej 5 zmysłów; węch, wzrok, słuch, dotyk i smak. Przy słuchu mówimy o różnych dźwiękach typu śpiew ptaka czy kapanie wody. Przy dotyku pokazujemy kłującą brodę taty i odczuciu, jakie wywołuje po jej dotknięciu. Dzięki kolorowym obrazkom dziecko uczy się nazywać przedmioty, z którymi ma styczność na co dzień.

 

 

Zabawki. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa -Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

Znajdziemy w niej popularne i znane nam rodzicom zabawki, takie jak; klocki, lalki, ciastolinę, rowerek, kredki czy bębenek. Dzięki kolorowym obrazkom dziecko uczy się nazywać przedmioty, z którymi ma styczność na co dzień.

 

 

Słowa. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajemy świat – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

W poręcznym pudełku znajdujemy książeczkę uczącą pierwszych słów i puzzle, do jej uzupełniania. Jest to świetny sposób do ćwiczenia małej motoryki i skupienia u dzieci. Idealny zestaw dla maluchów.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *