Książek nigdy za wiele! Akademia Mądrego Dziecka – poznaję dotykiem

Książek nigdy za wiele! Akademia Mądrego Dziecka – poznaję dotykiem

marzec 31, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Serii książek „Akademia Mądrego Dziecka”, nie trzeba nikomu przestawiać, a jeśli trzeba to odsyłam Was od razu do  „kilku” wcześniejszych wpisów <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>,<tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>.

Poznaję świat to nowa seria filcowych książeczek, mających zachęcić małych czytelników do oglądania, dotykania i wspólnego czytania. I to zadanie spełnia idealnie, bo dzieci chętnie po nią sięgają. W tej serii ukazały się jak dotąd 4 tytuły, z czego dwa możecie zobaczyć poniżej. Jest to idealna seria dla dzieci od 0 do 3 lat.

 

Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Poznaję dotykiem – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

Główna bohaterka, jest mała lama, która wybiera się w podróż. Razem z nią spotykamy po drodze różne, pojazdy. Dodatkowo na każdej stronie znajdują się elementy filcowe do dotykania, dzięki którym dziecko może ćwiczyć małą motorykę.

 

 

Zwierzęta. Akademia Mądrego Dziecka. Poznaję dotykiem – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

Główna bohaterka, jest mała pszczółka, która zabiera nas do dzikich krain. Razem z nią spotykamy różne zwierzątka. W niej również znajdują się elementy filcowe do dotykania.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *