Książek nigdy za wiele! Akademia małego dziecka

Książek nigdy za wiele! Akademia małego dziecka

październik 23, 2018 | Opublikowano przez 23 komentarze

 

Obok tej serii Akademia Małego dziecka nigdy nie umiem przejść obojętnie. A to pewnie dlatego, że to seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego czytania, oglądania i poznawania świata. Zabawne wierszyki sprawiają, że dzieci chętnie słuchają. Dodatkowo w przypadku starszych dzieci my wykorzystujemy je do ćwiczenia poprawnej wymowy.

W przypadku książki „Co by tu zjeść” <tu klik> mowa jest o głodnej gąsienicy, która na swojej drodze spotyka różne smakołyki. Ale także zwierzęta, mówiące jej  że gąsienice tego właśnie nie jedzą. Na samym końcu gąsienica znajduje coś co może zjeść, ale ze zmęczenia postanawia zasnąć, w uwitym przez siebie kokonie. A co z później wydostaje się z kokonu, raczej wiecie ale dla dzieci może być to bardzo zaskakujący element.

 

 

 

 

 

Słodki domek <tu klik> zaś opowiada historię pracowitych pszczółek, które budowały dom w nowym miejscu, co bardzo zaciekawiło inne leśne zwierzęta.

 

Przy okazji tego wpisu chcieliśmy Wam także pokazać serię „Literkowego przedszkola”, w nasze ręce wpadły właśnie literki „A” i „B”. Dzięki tej serii dzieci poznają litery i nowe słowa. W tych książeczkach znajdziecie także zabawne historie z życia przedszkolaka, kolorowanki, zagadki i rebusy, które w prosty sposób pozwalają dzieciom zapamiętać alfabet i przygotować się do nauki czytania i pisania.

A jak antylopa. Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole – wydawnictwo Egmont <tu klik>

B jak Bąbel. Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole – wydawnictwo egmont <tu kilk>

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *