Książek nigdy za wiele! Atlas przygód dinozaurów

Książek nigdy za wiele! Atlas przygód dinozaurów

marzec 28, 2019 | Opublikowano przez 13 komentarzy

 

Książkę, którą w dzisiejszym wpisie możecie sobie „podejrzeć” jest „Atlas przygód dinozaurów” od wydawnictwa Nasza Księgarnia. I bez żadnych ceregieli, już na wstępie zdradzę Wam, że jeśli macie w domu „fana” dinozaurów, lub wasze dziecko ma kolegę, który takim fanem jest, i szukacie prezentu na jego urodziny – to ta książka będzie strzałem w 10!

Atlas przygód dinozaurów <tu klik>

Ta książka, wydana jest w dużym formacie, w twardej oprawie i ma, aż 85 stron pełnych ciekawych informacji. Dziecko ma dzięki niej możliwość wędrować przez trias, jurę i kredę, a podczas tej wędrówki poznaje zwierzęta które polują, walczą, zjadają siebie nawzajem czy też ukrywają się przed innymi.

Poza tym opisane jest w niej ponad 30 szczegółowo przedstawionych scen, są tam też mamy wykopalisk, jak i pokazany wygląd zmieniających się kontynentów na przestrzeni setki tysięcy lat.

Można poczytać także o konkretnym dinozaurze, i dowiedzieć się na jakim kontynencie żył i jak odstraszał wrogów. Fajne jest też to, że na samym końcu poruszony jest temat tego, w jaki sposób owe dinozaury wygineły, co pozwala zaspokoić dziecięcą ciekawość na każdej płaszczyźnie z tego tematu.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *