Książek nigdy za wiele! Basia, Franek i…

Książek nigdy za wiele! Basia, Franek i…

grudzień 10, 2020 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Mimo, że nasze dzieci do najmniejszych już nie należą, to lubię Wam tu pokazywać książki dla maluchów. Tak też będzie dziś, skupimy się na dwóch nowych tytułach serii „Basia, Franek i…’ jak zwykle są to książeczki w małym formacie, z usztywnionymi stronami dzięki czemu niestraszne im małe rączki i zniszczenie.

 

Basia, Franek i jedzenie – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

Basia jest w końcu starszą siostra i przede wszystkim jest wzorem dla swojego brata. Na paru stronach z nie wielką ilością tekstu autorzy skupili się na oswajaniu różnych rzeczy do jedzenia, brudzeniu, o tym co warto jeść. Może być ona fajnym sposobem, na przekonanie dziecka, do próbowania nowych smaków. Poza tym na końcu czeka na dziecko do rozwiązania zadania ze spostrzegawczości.

 

 

Basia, Franek i zasypianie – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

Ech te zasypianie, nigdy nie pojawia się wtedy kiedy trzeba, każdy rodzic chyba przerobił w swoim życiu historię, jak to dziecko marudzi, że spać nie chce. I tak też i tu, Franek nie chce spać, on chce się bawić, w końcu Basia jeszcze nie śpi. Wspólnie z Basią, spróbujemy położyć Franka spać, na różne sposoby.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *