Książek nigdy za wiele! Bazgraki w przedszkolu, podróży, kosmosie i wśród zwierząt

Książek nigdy za wiele! Bazgraki w przedszkolu, podróży, kosmosie i wśród zwierząt

grudzień 4, 2018 | Opublikowano przez 22 komentarze

 

Dziś mega chciałam Wam pokazać coś to jest hitem w naszym domu z dwóch powodów. Pierwszy to ten świetny ścieralny mazak dzięki czemu, dziecko może wiele razy rozwiązać dane zadanie lub poprawić bez większego problemu to co mu nie wyszło. Dzięki takim książeczkom dzieci mają możliwość ćwiczenia, prawidłowego chwytu mazaka. Drugi powód dlaczego je uwielbiamy to, to że idealnie sprawdzają się w podróży.

Zajmują nie wiele miejsca, przez co dzieci mogą z łatwością schować je do swoich podróżnych plecaków i korzystać nawet w aucie. Poza tym są 4 różne tematy przewodnie, różnorodne ćwiczenia i łamigłówki przygotowują do nauki pisania, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni.

A i zapomniałabym na mazak ścieralny jest przewidziane specjalne miejsce więc nie ma mowy że się zgubi. Nawet jeśli się zgubi to przy tego typu książeczkach można używać i zwykłych mazaków, ważne tylko by mieć pod ręką nawilżoną chusteczkę, która go zmyje. Z zaschniętym mazakiem już może pojawić się problem. Z resztą teraz już sami zobaczcie jak fajnie prezentują się w środku?!

Bazgraki wśród zwierząt (3-6 lat) – książka + suchościeralny mazak <tu klik>

Bazgraki w podróży (3-6 lat) – książka + suchościeralny mazak <tu klik>

Bazgraki w przedszkolu (3-6 lat) – książka + suchościeralny mazak <tu klik>

Bazgraki w przedszkolu (3-6 lat) – książka + suchościeralny mazak <tu klik>

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *