Książek nigdy za wiele! Bing- kartonowe wydanie

Książek nigdy za wiele! Bing- kartonowe wydanie

lipiec 30, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Pamiętam doskonale ten czas kiedy Noam uwielbiał oglądać Binga, i z tego co się orientuję to do dziś jest to jedna z ulubionych bajek maluchów. Bing zawsze przeżywa ciekawe przygody, które wprowadzają dzieci w prawdziwe sytuacje i uczą je znaleźć rozwiązanie. Dziś pokażemy Wam trzy książeczki w wydaniu kartonowym, w których poruszony został tematwizyty w punkcie szczepień czy też jak zrobić upominek dla mamy lub taty.

 

Bing. Coś dla Mamy – Wydawnictwo Harper Kids <tutaj>

To krótka opowieść o tym jaki prezent przygotuje Bing dla swojej mamy? Nazbiera kwiatów, przygotuje pyszny poczęstunek i napój w kubku z pingwinem ze słomką. To będzie wspaniały prezent! Tylko czy Bingowi uda się zrobić wszystko jak trzeba, otóż nie. Na szczęście obok jest Flop, który nad wszystkim czuwa. A prezent na pewno spodoba się mamie, bo to prezent od serca.

 

 

Bing. Coś dla Taty – Wydawnictwo Harper Kids <tutaj>

Tym razem Bing pomyślał o swoim tacie, i to dla niego przygotuje własnoręcznie prezent. Przygotuje coś, co mieni się i błyszczy, a przy tym ozdobione jest piórkami! I tym razem nie obejdzie się bez przeszkód, ale obok będzie Flop, który pomoże.

 

 

Doktor Bing. Bing. Książeczki kartonowe – Wydawnictwo Harper Kids <tutaj>

To krótka historia o tym jak przebiega wizyta u lekarza. Czy zastrzyk boli? Jakie badania wykonuje lekarz? Jak przebiega wizyta? Na te wszystkie pytania znajdziecie w niej odpowiedzi. Na koniec wizyty zaś dzielny Bing, otrzyma niespodziankę od doktor Molly.

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *