Książek nigdy za wiele! Dla małych ciekawskich.

Książek nigdy za wiele! Dla małych ciekawskich.

sierpień 7, 2020 | Opublikowano przez 3 komentarze

 

Książek w naszym domu nie brakuje, i tematycznie są one bardzo różne w zależności od tego, co ciekawi nasze dzieci. Obecnie na topie mamy, tu książkę odpowiadającą na nurtujące pytania Noama, jaki takie, które pozwalają rozwijać wyobraźnię i spostrzegawczość.

 

Ohyda mała księga obrzydliwości – wydawnictwo Babaryba <tutaj>

Szczerze Wam powiem, że ta książka przyciągnęła mojego syna najbardziej, cóż mamy teraz etap pytań o bąki, gile itp., i tak książka, odpowiedziała na wiele z jego pytań. Bo z niej dowiecie się m.in., jakie zwierzęta bekają najgłośniej, jakie są rodzaje kup i jakie mogą być ich zastosowania.

Ale książka te nie skupia się  tylko na zwierzętach, bo i człowiekowi mamy tam poświęcony rozdział. Jednym słowem znajdziecie, w niej odpowiedzi wręcz na każdy temat związany z ohydnymi obrzydliwościami.

 

 

Na placu budowy, zawody, maszyny i pojazdy – wydawnictwo Babaryba <tutaj>

Książki z tej serii pojawiają się u nas systematycznie, bo bardzo je lubimy, a poprzednie wpisy znajdziecie <tutaj>, <tutaj>, <tutaj>. Jest to książka, w której próżno szukać tekstu, przez co jest idealną do rozwijania wyobraźni, bo dziecko może samo tworzyć opowieść lub możemy mu w tym pomóc. Jednocześnie jest, to idealna książka do rozwijania spostrzegawczości u dzieci. Jak sam tytuł wskazuje, wszystko w niej kręci się wokół placu budowy, przez to zaciekawi na pewno każdego chłopca.

 

Nie ma jak w domu – Wydawnictwo Babaryba <tutaj>

Idea taka sama jak w książce wyżej, ale tu kręcimy się wokół tematu domu. To co nam bardzo się podoba to przekroje domów pokazane w książce, dają one ogromną możliwość do tworzenia historii, jak i wyszukiwania różnych przedmiotów. Ta książka zdecydowanie spodoba się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *