Książek nigdy za wiele! Emi i tajny klub Superdziewczyn. Szkolnik 2021

Książek nigdy za wiele! Emi i tajny klub Superdziewczyn. Szkolnik 2021

sierpień 31, 2021 | Opublikowano przez 1 Komentarz

 

Co roku temat wyprawki szkolnej, jest bardzo ekscytujący dla dzieci. W tym roku Karina zaczyna naukę w 4 klasie, każdy rodzic, który ma, to już za sobą wie, jak wiele się wtedy zmienia. Mam nadzieję, że uda nam się do tego szybko przyzwyczaić i że będzie to w końcu w miarę normalny rok szkolny.

Dlatego też po raz kolejny sięgamy po planer Emi i tajny klub Superdziewczyn. Szkolnik 2021 <tutaj>, będzie z nią na co dzień, w domu i w szkole, a także w czasie wakacji. Pozwala zaplanować naukę, ogarniąć prace domowe i ważne wydarzenia.

Poza tym daje możliwość poznania siedmiu kroków superdziewczyny do superorganizacji! Pozwoli zainspirować się historiami znanych superdziewczyn jak Iga Świątek, Zendaya, Olga Tokarczuk, Sabrina Gonzales Pasterski, Meghan Markle, Kamala Harris i wiele innych, które odważyły się żyć według własnych reguł.

Szkolnik wydany jest w poręcznym formacie, a jego oprawa graficzna bardzo podoba się dziewczynkom, w wieku Kariny. Poza tym może on odgrywać rolę pamiętnika, w którym możemy zapisać wszystko.

Wpis powstał w współpracy z Wydawnictwem Wilga

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *