Książek nigdy za wiele! Hilda i Ukryjcy

Książek nigdy za wiele! Hilda i Ukryjcy

luty 26, 2019 | Opublikowano przez 11 komentarzy

 

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam książkę, która skierowana jest zdecydowanie do starszych dzieci, poznacie w niej Hildę, której włosy mają kolor niebieski, co świadczy o jej nietuzinkowej osobowości. Dodatko Hilda posiada zamiłowanie do rzeczy niezwykłych, talent do rysowania map i darzy sympatią wszelkie dziwne stwory. A to wszystko razem daje zapowiedź świetnej przygody! Hilda i Ukryjcy <tu klik> to pierwsza część cyklu, który powstał na podstawie animowanego serialu o Hildzie .

Hilda w tej książce będzie miała wiele przygód np., spotka się po raz pierwszy z trollem, będzie negocjować pokój z pewnymi bardzo drobiazgowymi elfami, a także szukać rozwiązania zagadki olbrzyma pojawiającego się tylko o północy.
Serialu na Netflixie nie mieliśmy przyjemności oglądać, bo nie posiadamy Netflixa ale książka jest napisana w fajny sposób, a historia Hildy fajnie wciąga podczas czytania. Dodatkowo w książce są również ilustracje, które nam okurat się podobają. Co myślicie o takich książkach, znacie ten serial?

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *