
Książek nigdy za wiele! Idol – Pola Negri
lipiec 4, 2019 | 1 Komentarz
Dziś pokaże Wam kolejną część serii ” Idol”, już wcześniej na naszym blogu z tej serii pojawiła się książka, choć ja bardziej porównała bym to do ćwiczeń o „Mikołaju Koperniku” <tu klik>. W tym wydaniu skupimy się na Poli Negri,< tu klik> wielkiej gwieździe kina niemego.
Znajdziemy tu w środku naklejki, propozycje zadań i ćwiczeń, dzięki którym dzieci mają możliwość poznać czasy, gdy rodziła się sztuka filmowa i powstawał nowoczesny świat. Seria Idol pokazuje osiągnięcia i kulisy pracy wybitnych postaci kultury, sztuki i nauki. Dotychczas z tej serii, ukazały się takie postacie jak: ” Maria Skłodowska – Curie” <tu klik> i „Frida Kahlo” <tu klik>.
Kategoria: Dla dzieci, Książki
Autor: Świat Karinki
Jeden komentarz
Ale ciekawa książka, sama z chęcią bym ją przeczytała. Dla dzieci na pewno książka, która przybliży im nie tylko Polę Negri, ale również tamte czasy