Książek nigdy za wiele! Iron Man inwazja kosmicznych fantomów

Książek nigdy za wiele! Iron Man inwazja kosmicznych fantomów

sierpień 11, 2018 | Opublikowano przez 15 komentarzy

Dziś będzie o książce skierowanej zdecydowanie do chłopców, no chyba że macie w domu fankę superbohaterów, to również będzie idealna książka dla niej. Tony Stark, zarówno jako szef Stark Industeries, jak i jako Iron Man, stara się, aby opracowywane przez niego technologie nikomu nie wyrządziły krzywdy. Kiedy agent Coulson  z organizacji Tarcza, powiadamia Starka o zaginięciu pary agentów zajmujących się jednym z wynalazków Tony’ego, ten natychmiast zmienia się w Iron Mena i pędzi by ich odszukać!

Po drodze musi stawić czoła zmutowanym psom, robotycznym rekinom i zmiennokształtnym monstrom z innego wymiaru! Tony próbując samodzielnie uporać się z problemami, uświadamia sobie, że potrzebuje wsparcia swoich przyjaciół z Avengers. Czy zdołają przybyć na czas? I czy Tony nie zostanie sam na z kolejnym zagrożeniem dowiecie się czytając tą książkę.

Książka ta ma ilustracje pełne akcji, które przyciągają fanów superbohaterów. Zaś jeśli chodzi o przedział wiekowy to moim zdaniem jest to książka dla dzieci od 7 roku życia.

Iron Man inwazja kosmicznych fantomów – wydawnictwo Egmont <tu klik w promocyjnej cenie>

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *