Książek nigdy za wiele! Jak odnaleźć czarownice w tydzień

Książek nigdy za wiele! Jak odnaleźć czarownice w tydzień

luty 27, 2021 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Dziś pokaże Wam już 4 tom świetnej serii książek, skierowanych do dziewczynek w wieku 6+. Jest to  seria o przygodach Elizy Kiszonki t0 historia, która nie tylko rozśmieszy, ale wciągnie czytelników w świat magii, zaklęć, magicznych eliksirów i wszystkiego co z magią związane. W serii znalazły się takie tytuły jak: Jak zostać czarownicą w tydzień, Jak uratować czarownicę w tydzień oraz Jak założyć magiczny sklepik w tydzień.

Dzięki dużej czcionce

 

Jak odnaleźć czarownice w tydzień – Wydawnictwo Wilga <tutaj>

Eliza Kieszonka mieszka w mieście Most Mały, w którym zaczął padać śnieg, i w dodatku napadało go aż tyle, że mieszkańcy nie mogli wyjść z domu. Eliza postanowiła więc poświęcić ten czas w domu na czytanie książek, aż pewnego wieczoru odwiedził ją Corbett, kruk z wieży czarownicy.

Przynosi on Elizie, zadziwiające wieści, że Magenta Nagła, zniknęła ze swojej siedziby w Borze Kruczypazur i nikt nie ma pojęcia, co się z nią stało! Eliza postanawia więc użyć swoich magicznych mocy i ruszyć na misję poszukiwawczą, która nie będzie wcale taka łatwa z powodu szalejącej w okolicy burzy śnieżnej.

Okazuje się również, że za opady śniegu i mróz odpowiada Jack Frost, czarodziej poszukiwany przez Magiczny Krąg za zamrożenie kilku miast. I postanowił  Się wprowadzić do wieży pod nieobecność czarownicy.

Dlaczego to zrobił, na jaki pomysł wpadła Eliza żeby pozbyć się go z wieży, i czy Magneta faktycznie zniknęła, dowiecie się czytając kolejny tom.

 

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Wilga.

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *