Książek nigdy za wiele! Jak zająć młodsze dzieci

Książek nigdy za wiele! Jak zająć młodsze dzieci

kwiecień 21, 2020 | Opublikowano przez 5 komentarzy

 

Co jakiś czas staram się Wam pokazywać, tu także książeczki z zadaniami, łamigłówkami dla dzieci. Tego typu książki zawsze cieszą się zainteresowaniem u młodszych dzieci. Jak dołożymy do nich naklejki to już w ogóle dziecko zachwycone, ale pamiętajmy również o tym, że tego typu książeczki pomagają dzieciom ćwiczyć małą motorykę, koncentrację.

 

Masza i Niedźwiedź. Szalone szablony <tu klik>

Znajdziecie w niej kartonowy szablon z ponad dwudziestoma wzorami, które pozwolą uzupełnić karty tej książki. Ta książka pozwala małym artystom uwierzyć w swoje możliwości, i poczuć radość płynącą z samodzielnego rysowania swoich ulubionych bohaterów.

 

Masza i Niedźwiedź mozaiki do wyklejania i kolorowania <tu klik>

ozaiki do wyklejania i kolorowania to propozycja dla maluchów, które uwielbiają twórcze wyzwania. Zawarte tu przepiękne, geometryczne obrazy o różnym poziomie trudności można kolorować kredkami lub flamastrami, wyklejać za pomocą dołączonych do książki, ponumerowanych naklejek albo ozdabiać plasteliną, papierem kolorowym czy kulkami z krepiny. To znakomita i relaksująca zabawa, która wspiera rozwój sprawności manualnej dziecka, jego kreatywność i poczucie estetyki

 

Minecraft zwierzęta album przygód z naklejkami <tu klik>

Tu mamy coś dla fanów Minecrafta, ten album jest pełen fascynujących zwierząt, które możemy spotkać w wielu egzotycznych biomach. Dzięki wielu zadaniom możemy stworzyć karawanę lam lub dowiedzieć się jak zafarbować owce. Jest tu naprawdę mnóstwo łamigłówek i ponad 500 naklejek.

 

100 naklejek <tu klik>

To że dzieci kochają naklejki wie chyba każdy rodzic, a jak dołożymy do nich zadania z ulubionym bohaterem bajki, to już w ogóle mamy hit! I tak jest właśnie tutaj, na każdej stronie, czeka nowe zadanie do którego dziecko musi wkleić odpowiednie naklejki.

 

Bing na tropie. Szukaj i znajdź <tu klik>

Jak już się pewnie domyślacie po samym tytule, ta książka to swego rodzaju wyszukiwanka. Ale nie bardzo skomplikowana, bo idealna jest dla kilkuletnich dzieci. Bing i jego przyjaciele mają mnóstwo przygód, każdego dnia czekają na nich nowe wyzwania i zabawa.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *