Książek nigdy za wiele! Jak zostać czarownicą w tydzień

Książek nigdy za wiele! Jak zostać czarownicą w tydzień

kwiecień 27, 2019 | Opublikowano przez 12 komentarzy

 

Ostatnie tygodnie mimo coraz to piękniejszej pogody sprawiają, że Karina czyta coraz więcej książek. Ba co niektóre tytuły tak ją wciągają swoją historią, że wychodząc na nasze osiedlowe patio zabiera je ze sobą by nawet tam poczytać.

Jak zostać czarownicą w tydzień <tu klik>

To właśnie jedna z tych książek, która bardzo spodobała się naszemu dziecku. Wydana w miękkiej oprawie, z biało-czarnymi ilustracjami. Czytając tą książkę, Wasze dziecko przebrnie przez urokliwą historię, która tryska dowcipem i magią.

Eliza Kieszonka mieszkała w małym miasteczku o nazwie Mały Most, a nazwę taką miało bo było małe i miało most. Jest to raczej nudne miasteczko, aż do momentu w którym pojawia się Magneta Nagła, zwana przez mieszkańców miasteczka Karmazynową Czarownicą.

I to właśnie u tej „Karmazynowej Czarownicy” Eliza postanawia przyjąć ofertę pracy jako dozorcy jej domu. To przecież tylko siedem dni w magicznej wieży, która ma własne zdanie. Tylko siedem dni w towarzystwie umorusanego psiaka, i tylko siedem dni w towarzystwie ciągle narzekającego kruka. To przecież może być tylko ciekawą przygodą, która pomoże jej zarobić na wymarzone buty.

Pierwsze trzy dni były wspaniałe, ale podczas kolejnych dni szybko okazuje się, że opieka nad domem Magnety, wymaga ekspresowej nauki czarów. Czy Elizie się to uda, jak zabawne zdarzenia będą mieć przy tym miejsce, dowiedzą się tylko Ci, którzy sięgnął po tą książkę.

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Wilga

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *