Książek nigdy za wiele! Jestem Miasto Warszawa

Książek nigdy za wiele! Jestem Miasto Warszawa

październik 16, 2018 | Opublikowano przez 22 komentarze

 

Jestem Miasto Warszawa to książka, która wpadła w nasze ręce już bardzo dawno temu. Ale tak jakoś nie składało się by ją Wam tu pokazać. A była by to wielka strata, bo książka ta jest bardzo fajna i w dodatku taką samą tylko już o Krakowie, również możecie zakupić.

Jak już sam tytuł zdradza książka opowiada o Warszawie, ale nie tylko tej obecnej. Bo z tą książką przejdziemy przez takie okresy jak: praczasy, panowanie szlachty, lata burzliwe 1772-1815, piękną dwudziestoletnią 1918 -1939, warszawa walczy 1944, budujemy nowy dom 1945-1956, stan wojenny 1981-1983, i na końcu w końcu Warszawa dzisiaj.

Dzięki tej książce możemy prześledzić całą istotną historię dla miasta Warszawa. Na ilustracjach przemycane są różne ciekawostki. Książka wydana jest w twardej oprawie, z usztywnionymi stronami, dzięki czemu mogą ją przeglądać już małe dzieci i nie musimy się martwić, że zostanie zniszczona.

Zaś jeśli chodzi o wiedzę, którą dzięki tej książce możemy przekazać naszym dzieciom to myślę że książka ta jest skierowana bardziej do dzieci od 5 roku życia.

Jestem miasto. Warszawa – wydawnictwo Wilga <tu klik>

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *