Książek nigdy za wiele! Kocham Cię najmocniej na świecie

Książek nigdy za wiele! Kocham Cię najmocniej na świecie

grudzień 5, 2021 | Opublikowano przez 1 Komentarz

 

Mimo że moje dzieci nie należą już do maluszków, to bardzo lubię Wam tu pokazywać książki dla młodszych dzieci. Tak jest np., z tym tytułem ” Kocham cię najmocniej na świecie”, to przepięknie wydana książka, z kolorowymi ilustracjami, idealna dla dzieci od 1 do 6 roku życia. Znajdziemy w niej, krótkie opowiadania, które możemy czytać zarówno w ciągu dnia, jak i przed snem.

 

Kocham Cię najmocniej na świecie – Wydawnictwo Wilga <tutaj>

Na samym początku poznajemy rodzinkę misiów, która budzi się z zimowego snu. Mama i tata pokazują małemu misiowi otaczający go świat, i przeżywają z nim wiele przygód. Opowiadania nie są długie, a rodzice w nich uczą swojego malca wielu ważnych rzeczy, natomiast dzieci mogą przy okazji poszerzyć swoją wiedzę o to, jakie zwierzęta żyją w lesie i co lubią jeść.

To o czym warto jeszcze wspomnieć to to, że znajdziecie w niej dużo elementów dźwiękonaśladowczymi, które z pewnością zainteresują każdego maluszka, a dodatkowo mogą być ciekawą formą ćwiczenia poprawnej wymowy.

 

*wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Wilga

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Jeden komentarz

  • Ela :

    Wyjątkowej ciepłej urody jest ta książeczka. Dodatkowym atutem są bardzo ciekawe i nasycone dialogi. Dostosowując głos przy tak licznych detalach można stworzyć niezwykłą wieczorną opowieść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *