Książek nigdy za wiele! Królik Franek i prawda o zaginionym telefonie

Książek nigdy za wiele! Królik Franek i prawda o zaginionym telefonie

sierpień 25, 2018 | Opublikowano przez 24 komentarze

Królik Franek i prawda o zaginionym telefonie to bardzo fajna seria książek o przygodach/losach królika Franka wydana przez wydawnictwo Wilga. W tym wpisie pokażemy Wam dwie książki z tej serii:

1. Królik Franek i prawda o zaginionym telefonie” to krótka historia o tym jak króliczkowi zdarza się coś przeskrobać, a ze strachu przed konsekwencjami coś przemilczeć. Cała ta książka fajnie porusza temat kłamstwa. Zaś na samym końcu tej że książki znajdują się pytania, które pomogą dziecku zrozumieć problem, a zarazem wyciągnąć prawdziwe wnioski.

2. Królik Franek i  historia zaginionego misia, ta książeczka zaś fajnie porusza temat nieśmiałości u dzieci. Tekst w książce pokazuje jednocześnie, że to co jest łatwe dla nas nie musi być łatwe dla innych. Tak jak w pierwszej książeczce, w tej również na końcu znajdziecie pytania ułatwiające przegadanie całego tematu.

Książeczki te są małego formatu, a seria tych książek zdecydowanie skierowana jest do przedszkolaków. Myślę, że ułatwią one dzieciom bardzo zrozumienie wielu trudnych sytuacji z którymi przychodzi im się mierzyć.

Królik Franek  i historia nieśmiałego misia <tu klik>

Królik Franek i prawda o zaginionym telefonie <tu klik>

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *