Książek nigdy za wiele! Krowa Matylda i śnieg

Książek nigdy za wiele! Krowa Matylda i śnieg

grudzień 22, 2018 | Opublikowano przez 30 komentarzy

 

To już w sumie ostatni moment by pokazać Wam książkę idealną na ten przed świąteczny czas. Dlaczego dopiero teraz ją Wam pokazujemy, a to dlatego bo Noam nie wypuszcza jej wręcz z rąk. Przeczytaliśmy ją już ze 100 razy najmniej, a i tak codziennie kilka razy dziennie widzę jak Noam ją przegląda.

To jak bardzo mu się spodobała to chyba jedna z najlepszych rekomendacji, a o czym jest Krowa Matylda i śnieg„<tu klik>, już Wam piszemy. Krowa Matylda jest pomocnikiem listonosza i razem z nim roznosi przed świętami paczki. Listonosz również przygotował prezenty dla Matyldy i jej przyjaciół z gospodarstwa, prosi ją by po skończonej pracy te prezenty zabrała do domu.

Kiedy Matylda skończyła roznosić inne paczki, i chciała wracać do domu okazało się że droga zniknęła, bo zasypał ją śnieg.  Podczas poszukiwania drogi do domu, zdążył ją nawet złapać zmrok. W końcu w zabawnych okolicznościach Matylda wpada do gospodarstwa i dostarcza prezenty. Tylko listonosz kiedy przychodzi wieczorem, trochę się dziwi dlaczego ogrzewacz do kawy który uszył dla gospodyni, jest teraz na wymionach Matyldy? Cóż czyżby ktoś coś pomylił?!

Książkę tę czyta się szybko i przyjemnie, a ilustracje podobają się dzieciom. Jeśli chodzi o wiek to myślę, że śmiało można ją czytać już 3 latkom. A Wam jak podoba się taka książka?

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *