Książek nigdy za wiele! Książeczki, które także sensorycznie pobudzą Twoje dziecko

Książek nigdy za wiele! Książeczki, które także sensorycznie pobudzą Twoje dziecko

maj 14, 2019 | Opublikowano przez 9 komentarzy

 

Wpisy z książkami to jedne z moich ulubionych wpisów, za każdym razem kiedy przygotowuje zestaw książek, które chce Wam pokazać cieszę się niczym dziecko. Bo pamiętajcie jeśli od najmłodszych lat, oswoicie swoje dzieci z książkami, to to zaowocuje później np., brakiem niechęci do czytania lektur.

Dlatego dziś np., pokażemy Wam książki dla młodszych dzieci, idealne dla dzieci od 1 roku życia w górę. Seria dotknij i znajdź „Park”<tu klik> i „Zoo”<tu klik> to książeczki z okienkami, a także z krótką historią do przeczytania. To do dodatkowo, jest w nich bardzo fajne, to to, że posiadają wstawki sensoryczne na każdej stronie.

 

Moje pierwsze 100 słów <tu klik>

To idealna książka, która wspomoże rozwój mowy naszego dziecka. Znajdziemy w niej ponad 100 haseł, na temat codziennego życia, z barwnymi ilustracjami. Oczywiście książka posiada usztywnione strony dzięki, czemu długo posłuży maluchom.

 

Encyklopedia Malucha 

To moim zdaniem rozszerzona wersja „Moje pierwsze 100 słów”, bo w tej książce znajdziemy ponad 500 haseł, które przedstawiają informacje na temat życia codziennego, muzyki, geografii, zwierząt a także roślin.

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *