Książek nigdy za wiele! Książeczki z okienkami

Książek nigdy za wiele! Książeczki z okienkami

sierpień 5, 2021 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Książki dla najmłodszych dzieci lubię Wam pokazywać najbardziej, zawsze zachwycam, się tym jak pięknie są wydane i jaką historię niosą tym razem. A Wydawnictwo Nasza Księgarnia to jedno z moich ulubionych.

 

 

Feluś i Gucio poznają zawody – Wydawnictwo Nasza Księgarnia <tutaj>

 

To już czwarta część przygód Felusia i Gucia, wcześniej pokazaliśmy Wam dwie inne części z tej serii <tutaj> i <tutaj>. Na początku tak jak w poprzednich książkach, czekają rady dla rodziców. Następnie dzieci poznają różne zawody, od tych popularnych, po te nie za często spotykane w codziennym życiu.

Bardzo podoba nam się to, że pod każdym zawodem znajdują się pytania do Gucia, choć tak naprawdę odpowiedzieć na nie może dziecko. Jest to fajny sposób, na utrwalenie tego, co przeczytaliśmy wspólnie z dzieckiem. Na samym końcu Gucio stwierdza, że nie wie, jeszcze kim zostanie w przyszłości. Bo przecież ma jeszcze czas, aby marzyć i rozwijać swoje zainteresowania.

 

 

W domu. Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami – Wydawnictwo Nasza Księgarnia <tutaj>

 

Książki z okienkami zawsze przyciągają dzieci, no dobra nie tylko dzieci, bo nas dorosłych również. A w tej książce jest ich aż 50, na sześciu rozkładówkach pokazano różne pomieszczenia np., kuchnię, łazienkę, garaż czy też ogród. W sumie dziecko ma możliwość poznać ponad 200 angielskich słówek związanych z domem, członkami rodziny, częściami ciała czy też ubrania i jedzenie. Książka została wydana w formie kartonowej, dzięki czemu idealna jest również dla małych dzieci.

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *