Książek nigdy za wiele! Książki dla ciekawskich

Książek nigdy za wiele! Książki dla ciekawskich

sierpień 6, 2019 | Opublikowano przez 6 komentarzy

 

Dziś pokażemy Wam trzy książki, każda inna, ale każda fajna. A co najciekawsze, są to nowości od wydawnictwa Nasza Księgarnia, które ukazały się w sprzedaży w lipcu.

 

Rekiny. Najlepsi myśliwi w przyrodzie <tu klik>

To pierwszy taki komiks, który trafił w nasze ręce, bo to nie jest taki zwykły komiks to nauko komis. Czyli tak najprościej mówiąc, jest to książka wydana w formie komikus, opartego na naukowych faktach. Czytając go poznajemy fakty z historii rekinów, które są podstawowym elementem ekosystemu.

Ta książka to także niesamowite ilustracje, pokazujące te z reguły straszne dla nas zwierzęta  w zupełnie innym świetle.

 

O maluchu w brzuchu, czyli skąd się biorą dzieci <tu klik>

Ta książka to zbiór rzetelnych informacji dostosowanych do możliwości rozumienia kilkulatka. Główną jej bohaterką jest Mela, która chce wiedzieć skąd się wzięła na świecie. Zadaje więc pytania na które rodzicom, dziadkom nie zawsze jest łatwo odpowiedzieć. A ta książka pozwala na nie odpowiedzieć, bez skrępowania. Plusem są też bardzo fajne ilustracje, które podobają się dzieciom.

 

Cały świat jest cudem. Ilustrowany przewodnik po tajemnicach przyrody <tu klik>

Ta książka pokaże naszym dzieciom tajemnice z otaczającego nas świata. Są w niej zawarte ciekawostki ze świata przyrody, ziemi a także kosmosu. My np. dowiedzieliśmy się z niej, że ryby czworooki mają oczy o dwóch źrenicach, by w tej samej chwili widzieć, to co się dzieje nad i pod wodą. Jest w niej tyle fajnych informacji, więc jeśli wasze dziecko rządne jest wiedzy – to zdecydowanie książka dla niego!

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *