Książek nigdy za wiele! Książki dla najmłodszych

Książek nigdy za wiele! Książki dla najmłodszych

czerwiec 23, 2018 | Opublikowano przez 20 komentarzy

Odkąd  na naszym blogu pokazujemy Wam więcej książek, naszych dzieci dostajemy do Was dużo wiadomości z pytaniami o książki także dla najmłodszych. Cóż tak małych czytelników w domu nie mamy, ale są w naszej biblioteczce jeszcze takie książki z którymi się nie rozstaliśmy. Tak więc na pewno je Wam pokażemy, dajcie nam tylko na to trochę czasu. Co więcej postanowiłam, że co jakiś czas zakupię również książkowe nowości dla najmłodszych, byście byli na bieżąco.

Tak więc wychodzimy na przeciw waszym prośbom i dziś pokażemy Wam 3 książki od Wydawnictwa Skrzat.

Jajo to książeczka, w której cała akcja kręci się wokół jaja które znalazł kot i pies. Z czasem z tego też jaja wykluwa się bardzo głodny krokodyl.

Jajo – wydawnictwo skrzat <tu klik>

Adaś – ta z kolei książka to bardzo fajna pozycja dla dziecka, które spodziewa się rodzeństwa. W bardzo prosty sposób można poruszyć z dzieckiem temat zmian, które będą miały miejsce.

Adaś – wydawnictwo skrzat <tu klik>

 

Przyjaciele ta zaś książeczka opowiada o tym, że Kuba ma bardzo wielu przyjaciół i każdego chciałby zaprosić do wspólnej zabawy. Czy mu się to uda?

Przyjaciele – wydawnictwo skrzat <tu klik>

„Do Uszka Maluszka” dedykowana jest małym odkrywcom, którzy chcą poznawać świat pełen dźwięków! Za sprawą mnóstwa różnorodnych onomatopei dziecko będzie mogło usłyszeć otaczającą je rzeczywistość, a dzięki wyrazistym i uroczym ilustracjom dowie się, jak ona wygląda. Co więcej cena jednej takiej książeczki jest bardzo niska, bo poniżej 10zł a w obecnie trwającej promocji wynosi 6.32zł

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *