Książek nigdy za wiele! Książki do wyklejania dla dzieci

Książek nigdy za wiele! Książki do wyklejania dla dzieci

listopad 19, 2020 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Nie spotkałam się jeszcze z dzieckiem, które nie lubiło by książek z naklejkami. Ale tylko my rodzice wiemy, jak wielka rozpacz może mieć miejsce jeśli daną naklejkę przyklei się tam gdzie się nie chciało, a zmienić miejsca już się nie da. Na szczęście wydawnictwo Egmont wypuściło na rynek książki do wyklejania wielorazowego. Co sprawia, że jedna książeczka z naklejkami, może służyć naszemu dziecku bardzo długo.

 

Kot-o-ciaki – Książka do wyklejania – Wydawnictwo Egmont<tutaj>

Znajdziecie w niej osiem różnych scen, które możecie uzupełnić naklejkami przedstawiającymi bohaterów kreskówki Kotociaki. Dzięki specjalnemu papierowi, który został użyty, mamy możliwość wielokrotnego użytku naklejek, Możemy je przyklejać i odklejać do woli, co daje możliwość dużo częstszej zabawy niż w przypadku zwykłych książeczek z naklejkami.

Dzięki temu dzieci same mogą odwzorować sytuację, o których przed chwilą przeczytały, poza tym rozwija ona kreatywność i zdolności manualne u dziecka.

 

Czeka tu na dziecko osiem scen, które może dowolnie wykleić naklejkami, a jeśli zmieni zdanie to bez problemu przeklei je w inne miejsce.

 

Tak jak i wyżej, tu również czeka na dziecko osiem scen to wyklejenia. Poza tym, że te naklejki mogą zmieniać miejsce wielokrotnie, to dodatkowym plusem jest to, że poświęcone są ulubionym bohaterom bajek naszych dzieci.

 

Na koniec mam dla Was wodne malowanki, które zawsze cieszą dzieci, a jedyne co jest potrzebne do ich wykonania to pędzelek i odrobina wody w kubeczku.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *